Uudised » Meistrivõistluste uudised » Eesti saalihokinaiskond lõpetas Läti meistriliigas võidukalt

Eesti klubide parimatest koostatud koondnaiskond lõpetas osalemise Läti meistriliigas kindla võiduga Rigas Lauvas naiskonna üle.

Tartus EMÜ Spordihoones toimunud hoogne mäng kulges kodunaiskonna domineerimisel ja jättis vastased kaotusseisu juba viiendal minutil.

Kohtumisele eelnenud laagrinädala jooksul saavutatud hea emotsioon saatis koondislasi kogu mängu, lõppskooriks tablool 12:3 (5:1; 4:1; 3:1).

Parimaks mängijaks valiti Kristi Rickberg (2 väravat ja 3 resultatiivset söötu). 

Kahe ringi järel paikneb Eesti naiskond kolmandal kohal, kuid järgnevad kaks ringi ja play-off peetakse juba eestlannade osaluseta.

Läti liigas kaasalöömine viie võõrsil ja viie kodumänguga oli meie naiskonnale ettevalmistuse oluliseks osaks valmistumisel MM- valikturniiriks, mis peetakse veebruari alguses Itaalias. 

Kuigi maailmas 5. reitinguga Läti ja 20. reitinguga Eesti on justkui erinevatel tasemetel ning võitlevad finaalturniiri pääsme eest ka erinevates alagruppides (Läti Hispaanias), on eestlannade eneseusk ja võitlushimu nüüd märgatavalt kasvanud.

Koduse paf saalihokiliiga põhiturniiril võitis tabeliliider SK LINK/Saku tulemusega 13:9 (6:1; 3:4; 4:4) EMÜ Spordiklubi ja 4-5. koha võitluses peetud tähtsas kohtumises oli Jõgeva SK Tähe/Olivia napilt 8:7 (1:3; 3:3; 4:1) üle TTÜ Spordiklubist.

Naiste meistriliigas oli EMÜ SK 6:1 (3:1; 0:0; 3:0) üle SK LINK/Sakust.

Kõikide liigade tulemused http://www.saalihoki.ee/Events/Loppenud-mangud.aspx

Johannes Vedru: http://sport.err.ee/v/saalihoki/7f8d63bd-dd4a-4074-9ec1-8ccf25bfaf01/eesti-saalihokinaiskond-lopetas-lati-meistriliigas-voidukalt

 

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |