Uudised » Meistrivõistluste uudised » U15 karika võitis Jõgeva SK Tähe/Olivia 04

Fatpipe Eesti noorte U15 karikavõitjaks tuli Jõgeva SK Tähe/Olivia 04, kes finaalis võitis Sparta team Automaailma 8:2 (5:1,3:1). Kolmanda koha mängus oli SK Tabasalu 6:1 (1:1, 5:0) parem EMÜ Spordiklubist.

Eesti karikavõitjaks tulid Margus Rosin, Marten Teppan, Kaspar Jaan Heljand, Mattias Lust, Rome Andro Moora, Oliver Heljand, Kaur Kevin Kalda, Kevin Ots, Kristofer Frank, Rasmus Randoja, Gregor Rande, Alex Kaarepere, Karl-Eerik Kukk, Karl Mark Tammsaar, Rauno Pärtel, Holger Nõmm, Marek Rosin, füüsilise ettevalmistuse treener Ailer Mõtsar ja peatreener Marko Saksing.