Uudised » Meistrivõistluste uudised » Eesti meistriks tuli Sparta team Automaailm I

Sparta team Automaailm I võitis tänases Paf Saalihokiliiga finaalmängus Jõgeva SK Tähe/Olivia meeskonna seisuga 7:2 (4:0; 0:1; 3:1) ning krooniti Eesti meistriks.

Sparta team Automaailm I alustas mängu suurepäraselt võites esimese kolmandiku 4:0. Jõgeva SK Tähe/Olivia osutas küll teisel kolmandikul tugevamat vastupanu lüües ühe vastuseta värava, kuid võiduks sellest ei piisanud. Viimane kolmandik kuulus taas Spartale ning mäng lõppes 7:2 tallinlaste võiduga.

Mängus kübaratriki teinud Egert Unga oli üllatunud esimese kolmandiku suure eduseisu üle: “Mõtlesime mängu eel, et tuleb mõlemalt poolt veidi rabe ja väravatevaene algus, sest palju on kaalul. Üllatuslikult suutsime aga neli vastuseta väravat lüüa ja tugeva edu saavutada. Teisel kolmandikul jäime ilmselt veidi passiivseks, kuid meie õnneks karistas Jõgeva ainult korra meie passiivsuse ära. Kolmandal olime taas oma elemendis.”

Jõgeva SK Tähe/Olivia treener Marko Saksing hindas enda võistkonna algust kehvaks: “Mängisime ise esimesel kolmandikul kehvasti. Superfinaaliga ongi nii, et kui on üks mäng ja midagi on halvasti, siis sulle ei anta väga palju võimalusi, et midagi parandada. Väikesed asjad mõjutavad mängu. Sellistes mängudes on esimene värav üsna oluline ja määrab mängu käigu; see värav jääb veidi kripeldama.”

Sparta team Automaailm I kontrollis mängu edukalt algusest lõpuni. Unga kiidab võistkonda tervikuna ning enda panust esile tõsta ei taha: “Ilma viisikukaaslasteta ei teeks midagi. Iga mängija andis suure panuse meie edusse, täna õnnestus need väravad minul lüüa. Võidu tõi võistkonnavaim. Meil õnnestus täna praktiliselt kõik!”

Paf Saalihokiliiga 3. koha ja pronksmedalid võitis Eesti Maaülikool väravaterohkes mängus 10:9 SK Link/Saku meeskonda.

Põhiturniiri resultatiivseim: Kristjan Puu (SK Link/Saku)

Põhiturniiri parim väravavaht: Remo Merimaa (Sparta team Automaailm I)

Kohamängude resultatiivseim: Egert Unga (Sparta team Automaailm I)

Kohamängude parim väravavaht: Rainer Kalde (Jõgeva SK Tähe/Olivia)

Hooaja väärtuslikum mängija: Egert Unga (Sparta team Automaailm I)

Fotogalerii mängust https://www.flickr.com/photos/saalihoki/

Fotode kasutamisel palve viidata autorile Renee Kütisaar. 

Tekst: Meelike Terasmaa

ERR Sport klipp

Delfi Sport

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |