Uudised » Meistrivõistluste uudised » Selgus paf saalihokiliiga põhiturniiri esimese ringi 3 parema järjestus (muudetud)

Paf saalihokiliiga põhiturniiri esimeses ringis jääb pidada veel üks kohtumine, kuid omavaheliste mängude väravate vahe on juba järjestanud esikolmiku.

Kui Jõgeva SK Tähe oli alistanud SK Link/Saku 18:4, siis viimane oli omakorda eelnevalt võitnud Sparta 9:6 ja laupäeval oli Sparta Team Automaailm esindusmeeskond 3:2 parem Jõgevast. Seega on need meeskonnad jätkuvalt põhiturniiri esikolmikus ja pääsevad ka nelja hulka järjestuses Jõgeva, Sparta, Saku võrdselt 18 punktiga.

Neljas meeskond siiski veel ei selgunud. Kuigi SK Link/Saku oli tulemusega 19:5 üle Eesti Maaülikoolist ja Viimsi Kepp võitis 5:4 Tartu meeskonna Saalihokivarustus.ee, ei ole järjestus veel paigas. Kui Viimsi ei võida viimases kohtumises Bändidose meeskonda normaalajal, siis pääseb omavahelise kohtumise võiduga Maaülikooli üle edasi Saalihokivarustus. Kui võidab, siis pääseb edasi Maaülikool kolme meeskonna võrdsete punktide puhul arvestatava omavaheliste mängude parema väravate vahega.

Pühapäevases viimases kohtumises oli Bändidos 6:4 parem Sparta Team Automaailma teisest meeskonnast ja kindlustas sellega põhiturniiri esimeses ringis vähemalt 7. koha.

Esimese ringi järel selgub kaks tugevusgruppi (1-4 ja 5-8). Põhiturniiri esimene ja teine pääsevad otse poolfinaali, teistel on võimalik edasipääs läbi veerandfinaalide. Poolfinaalide võitjate finaalkohtumine on kavas Superfinaalis 10. aprillil Kalevi spordihallis.

Naiste meistriliigas oli Sparta naiskond 6:5 üle Eesti Maaülikoolist. Põhiturniiri juhib SK Link/Saku.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |