Uudised » Meistrivõistluste uudised » Algavad kohtumised naiste meistriliigas

Pühapäeval, 8. oktoobril kell 14 algab Kiili spordihoones SK LINK/Saku ja Sparta Spordiseltsi omavahelise mänguga paf saalihokiliiga naiste meistriliiga.

Kõik neli naiskonda on hooaja algust oodanud.

KL Rapla maleva kapten Annika Tammus peab selleks hooajaks valmistumist varasemast põhjalikumaks. "Valmistumine on aastate võrdluses tõsisemaks läinud, üha rohkem tüdrukuid teeb lisatrenni jooksutrennide ja jõusaali näol", sõnas Tammus. Treener Tauno Sau lisas: "Hooaja ettevalmistusena tegime ka ühe kolmepäevase laagri."

Sparta SS treener Rasmus Talviste sõnul on esimeste mängude eesmärk siduda võistkond tervikuks ning leida igale olijale ja tulijale koht. Mitmeid muutuseid on toimunud ka teistes naiskondades.

SK LINK/Saku treener Marten Liiva: "Mul on hea meel, et naiskonna tuumik on jäänud samaks, on mõned lahkujad, aga samas ka mõned väga head täiendused".

Mängijate liikumist tartlannade naiskonnas hindab kapten Kati Loid tasakaalus olevaks ning lisas: "Eesmärk on õppida nüüd ühtse võistkonnana mängima". Nii eelmise aasta meistri EMÜ SK kui ka hõbeda omaniku SK LINK/Saku kindel eesmärk on võita meistritiitel, Sparta SS püüdleb finaalikoha poole ning Kaitseliidu Rapla Maleva naiskond kavatseb eelmise hooaja medalistidele hea kambavaimuga tugevat vastupanu osutada.

4. novembril Kehras algava naiste saalihoki esiliigas teevad kaasa viis naiskonda: SK Mustvee, Järva-Jaani, Arenculle, Finnish Flash ja Kuusalu Eluterve Naine

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |