Uudised » Meistrivõistluste uudised » Info seoses viiruspuhanguga

Viimasel ajal ka Eestisse jõudnud viiruspuhangu tõttu osales alaliidu esindaja vastaval infoüritusel, millel Spordikoolituse ja -teabe Sihtasutuse ning Tallinna Spordi- ja Noorsooameti esindajad andsid uusi juhiseid.

Tutvustati muuhulgas Terviseameti värsket juhendit https://www.terviseamet.ee/et/uudised/terviseamet-rahvusvahelised-uritused-tuleb-lukata-aasta-teise-poolde. See juhend kohalikke võistlusi ära ei jäta, kuid sellega on vaja tutvuda.

Alaliit pöördub kõikide osalejate ja korraldajate poole palvega vältida osalejate liiglähedasi kokkupuuteid, jätta ära saavutatud väravate füüsiliselt aktiivsed tähistamised ja muud kätlemised, pesta korralikult käsi ja olla ettevaatlikud, kuid ilma paanika tekitamiseta.

Igal võistkonnal võiks olla alati kaasas käte desinfitseerimise vahend. Samuti on palve mitte kaasata neid mängijaid, treenerid ja esindajaid, kes on hiljuti viibinud nö. kriisiriikides.

Korraldajatele on palve võistluspaikades üle kontrollida, et saalipersonal on kasutusele võtnud asjakohased ennetusmeetmed.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |