Uudised » Meistrivõistluste uudised » Meistrivõistluste peakohtuniku juhised viirusolukorra asjus

Peakohtunik Sören Jõõras annab juhised seonduvalt nakkusohutuse kontrolliga mängupaikades:
"Kehtivad reeglid mida riik on meile kirjutanud. Hetkel on nii, et iga võistkonna esindaja vastutab oma tiimi eest, et kõik oleksid vaktsineeritud, läbipõdenud või teinud testi õigesti ja õigel ajal kas siis vastavalt kiirtesti 48 tundi varem või pcr testi 72 tundi varem. Juhul kui spordihoone, kus võistlusi korraldatakse, kontrollib ise nende asjade olemasolu, siis peavad kõik tiimide liikmed ja pealtvaatajad enda tervise seisundit ka tõestama. Kui spordihoone ise ei kontrolli aga soovib, et korraldav klubi seda kontrolliks, siis peab seda ka korraldav klubi tegema. Kui klubi seda nõus tegema ei ole, siis on variant otsida uus spordihoone või uurida spordihoonelt missugune variant veel on võimalik. Kui piisab, et klubi juhi allkiri on paberil ja sellega ta tõendab, et tiimi liikmed on terved, läbipõdenud või testi õigeaegselt teinud, siis nii olukorraga teemegi. Kui on vaja pealtvaatajaid kontrollida, siis teeb seda kas spordihoone või korraldav tiim. Kui korraldav tiim seda teha ei taha, siis ei ole ta kohustatud ka pealtvaatajaid sisse laskma."
"Klubi tasandil vastutav mängijate eest klubi juhtkond, saalihoki liit vastutab ainult rahvuskoondiste tervisliku seisundite eest.
Igal klubil on vaja välja uurida, millised on nende spordihoonete korraldused ja informeerima tiime, kes neile mängule külla sõidavad, kusjuures korraldused võivad muutuda," edastab peakohtunik.
 

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |