Uudised » Meistrivõistluste uudised » Laupäeval-pühapäeval Kocenis ühisliiga finaalid

Eesti-Läti saalihokiliiga on jõudnud lõppvaatuseni, kus poolfinaalid ja finaal selgitavad hooaja parima meeskonna. Kocenis toimuval „final four“ turniiril osalevad tippklubid Sparta team Automaailm, Lielvārde/FatPipe, Rubene ja Lekrings.

Põhiturniiri lõpetasid Eesti meeskonnad Sparta team Automaailm ja Jõgeva SK Tähe/Olivia, kogudes punkte 18 ja 10, vastavalt teise ja kuuenda kohaga. Koguni kolm Eesti mängijat juhivad resutatiivsustabelit: Artur Okruzko 20 väravat+ 9 söötu, Tanel Kasenurm 13+11 ja Ken Pähn 13+7.

Turniiri sügisel alustades ei osanud kumbki Eesti klubi aimata, mis tasemel vastastega silmitsi seistakse, kuna koondiste tasandil on Läti Eestist üle olnud. Üllatuslikult olid Eesti ja Läti tippklubide mängud punkt-punktis võrdsed ning pinge oli õhus igal mängul.

Mõlemal Eesti meeskonnal oli võimalus jõuda „final four“ turniirile, kuid otsustavatel mängudel jäi Jõgeva napilt hätta, samal ajal suutis Sparta oma trumbiks seada võimsad esitused võõrsil Lätis, kus ei kaotatud ühtegi mängu.

Laupäeval astub Eesti valitsev meister Sparta team Automaailm vastamisi Läti valitseva meistri Lielvarde/FatPipe meeskonnaga kell 14:00. Meistrite kohtumises saab selgeks, kumb jätkab teekonda finaalis ja kumb kolmanda koha mängus.

Pühapäeval on oodata pingelist kolmanda koha mängu ja otsustavat finaali, kus saab selgeks Eesti-Läti ühisliiga esimene võitja.

Sparta poolfinaali ülekanne L 14:00
https://www.youtube.com/watch?v=IOkgyd78M5I

3. koha mängu (13:00) ja finaali (16:00) ülekanded P:
https://www.youtube.com/watch?v=CWjtk-0pYsc
https://www.youtube.com/watch?v=X9q62mYfRYE

Pühapäevasest Sparta mängust on kavas otseülekanne DELFI TV-s.

ERR SPORT

TV3 SPORT

DELFI SPORT

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |