Uudised » Meistrivõistluste uudised » Paf saalihokiliigas alustab pühapäeval Viljandis teine liiga

Paf saalihokiliiga teises liigas osaleb 6 meeskonda: Sparta team Fatpipe, Viljandi Metall, Peikko, Pro Sura, Vana Hea Puur ja Jõgeva SK Tähe/Olivia 04.

Mängitakse kaheringiline põhiturniir. Põhiturniiri kaks paremat peavad omavahel 1-2. koha kohtumise, järgmised kaks 3-4. koha kohtumise ja järgmised kaks 5-6. koha kohtumise.

Meeskonda võivad kuuluda ka naised, kes ei osale muudes liigades. Mänguaeg on 2x15 minutit „puhast“ mänguaega, vaheaeg poolaegade vahel on 5 minutit.

Mänge peetakse turniiridena erinevates linnades üle Eesti ja ühel mängupäeval on meeskondadel 2-3 mängu.

Esimene etapp toimub 5. novembril Viljandis. Turniiripäev algab kell 10.00 kodumeeskonna Viljandi ja Tartust tulevate külaliste, Vana Hea Puuri kohtumisega.