Uudised » Meistrivõistluste uudised » Ott Järvela haaras pika pausi järel vile

Viimasel ajal spordiajakirjanduse tipptasemel tegutsev Eesti üks kogenumaid saalihokikohtunikke Ott Järvela naasis enam kui nelja ja poole aastase pausi järel väljakule.

Viimati 2013. aastal Eesti meistrivõistluste finaalseeria kohtumisi teenindanud Järvela vilistas koos Kaisa Aruaasaga tänaseid esiliiga kohtumisi Maitim – Ääsmäe ja Bändidos – SHK Lootus. 

Alaliidu üleskutse kõikidele endistele ja tulevastele kohtunikele! Palun võtke ühendust Eesti meistrivõistluste peakohtunikuga aruaas@saalihoki.ee ja andke teada, et ennast prooville panna ning tegelda vaba aja sportliku ja põneva sisustamisega

Hiljuti Tallinnas Go Shnelli hotellis toimunud kohtunike koolitusel osalesid nii praegused kui ka verivärsked kohtunikud. Koolituse viis läbi Soome alaliidu kohtunike komisjoni liige Mika Saastamoinen. Peamiselt pöörati rõhku erinevatele keerulisematele situatsioonidele ja arutati läbi nende lahendusi. Pärast koolitust vaadati koos Eesti naiste koondise ning Cesise (Lekrings) mängu.

Eesti alaliit püüab koostöös põhjanaabritega anda kohtunikele rohkem võimalusi koolitusteks ning soovijatele võimaluse vilistada ka Soome liigades. Järgmine kohtunike kokkusaamine on kavandatud uue aasta algusesse. 

Vaata ka https://www.facebook.com/Saalihoki.ee!

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |