Uudised » Meistrivõistluste uudised » Meistrivõistluste koosolek 16. juunil (lisatud link)

16.06.2020 kell 18 toimub 2020/2021 hooaja koosolek, kuhu on oodatud osalema kõik saalihokihuvilised. Selleks, et tuua koosolek kõigini, toimub seekord koosolek Zoomi keskkonnas. Koosoleku link: https://us02web.zoom.us/j/87254633404 

Koosoleku kord. Kõik, kes soovivad koosolekul esitada enda mõtteid, ettepanekuid, kriitikat, edastavad nende lühida kokkuvõtte enne koosoleku toimumist e-posti aadressile saluste@saalihoki.ee. Selliselt on võimalik juba koosoleku struktureerimisel nendega arvestada ja kõigile vastavalt sõna anda. Koosoleku ajal hoiavad kõik enda mikrofoni mute peal ning küsimusi esitatakse kirjutades. Kui keegi koosolekul tunneb, et soovib midagi lisada/selgitada/ettepanekuid teha, mida ei soovi teha kirjalikult, siis ka sellest anname märku kirjalikult vestlusesse ja siis antakse koosolekul vastavalt inimestele sõna. 
 
Mida arutame?

  • Eesti Saalihoki Liidu eesmärk on kuulata koosolekul ka muude liigade kui Eesti Saalihoki Liidu poolt korraldavate liigade esindajaid, et arutada võimalikke koos korraldamisi. Üks sihte on kindlasti eelmisel aastal teostamata jäänud naiste B grupp. Kuid sellega arutelu ei piirdu - sooviksime ühtse saalihoki seltskonnana kaasata kõik liigad Liidu tegemistesse ning sooviksime teada, miks on nii palju erinevaid võistlusi Liidu alt väljas ning mis on tingimused, et tegutseksime ühtsemalt.
  • Kas on midagi, mis praeguse korralduse juures ei sobi/mis on teie tingimused, et saaksime liigad (nt Jödo liiga, Pärnu ja Rapla aktivistid jne) tuua Liidu alla ja seeläbi pakkuda muuhulgas ka noortele mängijatele suuremat väljundit (duubelsüsteemide ja suuremate valikute näol)?
  • Millise süsteemiga peaks toimuma järgmisel hooajal Eesti meistrivõistlused (sh liigade arv, võistkondade arv liigas, mängude arv, play-off süsteemid)? 
  • Kas on huvi karikamängude vastu? Mis süsteemiga need toimuma peaksid? 
  • Mis oli 2019/2020 hooaja juhendis valesti? Millised reeglid tuleks tühistada? Mis oli hästi? Millised reeglid peaksid kindlasti jääma kehtima? Mida peaks muutma/lisama jms?
  • Muud ettepanekud

Koosoleku eesmärk on saada sisend järgmise hooaja juhendi koostamiseks. Pärast koosolekut asub võistluskomisjon koostama 2020/2021 hooaja juhendit vastavalt koosolekult saadud sisendile. Uus juhend avalikustatakse juunis. Juhend näeb ette muuhulgas ka korra juhendi vaidlustamiseks (tõenäoliselt perioodiks 30 päeva). Kuigi vaidlustamise tähtpäevaks on saabunud paljude klubide puhkuseperiood, siis tuleb enda kriitika avalikustada vastavalt juhendile koheselt, mitte jääda ootama sügist. Üksnes selliselt on võimalik tagada selgus järgmise hooaja osas ning võimaldada võistkondadel alustada uueks hooajaks ettevalmistusi juba suvel. 
 
 

 

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |