Uudised » Meistrivõistluste uudised » paf saalihokiliigas peetakse nädalavahetusel otsustavaid kohtumisi

Paf saalihokiliiga meeste meistrisarja põhiturniiril toimub laupäeval neljanda poolfinalisti selgitamine, kui kell 18.00 kohtuvad Jõgeval eelmise aasta finalistid Jõgeva SK Tähe/Olivia ja TTÜ Spordiklubi. 
Kui SK Tähe kohtumise normaalajal võidab, saab ta juurde 3 punkti ning poolfinaalkoht kuulub neile. Kui mitte, siis pääseb edasi EMÜ Spordiklubi. Tähel on hetkel 18 punkti ja EMÜ- l 20 punkti. Senistest omavahelistest kohtumistest on Tähe võitnud ühe (24:3) ja EMÜ kaks (6:5; 7:6).
 
Põhiturniiri võidu nimel heitlevad SK GAP/Saku ja TTÜ SK, kellest esimesel jääb pidada üks ja teisel kaks kohtumist.
Hetkel 33 punkti omav SK GAP/Saku kohtub laupäeval kell 17.00 Õismäel Sparta Team Automaailma meeskonnaga. Kui GAP selle kohtumise normaalajal võidab, siis kuulub põhiturniiri võit neile.
Tänase seisuga 29 punkti teeninud TTÜ mängib lisaks Jõgeva kohtumisele veel ka 11. märtsil kell 20.00 TTÜ Spordihoones, kui vastaseks on Eesti U19 meeskond.
Sparta Team Automaailm on kindlustanud 26 punktiga põhiturniiril kolmanda koha.
 
Kolme võiduni peetavates poolfinaalides kohtuvad omavahel põhiturniiri esimene ja neljas ning teine ja kolmas.
 
Naiste meistrisarjas on nelja võiduni peetava finaalseeria seis EMÜ Spordiklubi ja Sparta Spordiseltsi vahel 1:0 tartlannade kasuks, kuna esimene kohtumine võideti 5:3.
Laupäeval toimub teine finaalmäng kell 19.30 Õismäel ja pühapäeval kolmas kell 18.00 Tartus.
 
Naiste esiliigas ehk energialiigas selguvad võitjad laupäeval Jõgeval, kus esikohta otsustavas kohtumises on kell 14.00 vastamisi Jõgeva SK Tähe/Olivia ja EMÜ SK II.
Kolmandale kohale mängivad kell 13.00 Mustvee SK ja Team PPT, viiendale kell 12.00 Kuusalu Eluterve Naine ja Arenculle ning seitsmendale kell 11 Kaitseliidu Rapla malev ja Järva- Jaani. 
 
Meeste esiliiga põhiturniiril peetakse enne 14. märtsil algavate kohamängude algust viimane kohtumine, kui pühapäeval kell 13 on Viljandis vastamisi kohalik saalihokiklubi ja Valga Välk. 
 
Kõikide liigade tabeliseisud http://www.saalihoki.ee/Liigad/Default.aspx
 

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |