Uudised » Meistrivõistluste uudised » U15 tütarlaste karikavõitjaks tuli Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TU

U15 tütarlaste vanuses tuli Eesti karikavõitjaks Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ, kes finaalis võitis Sparta/TSG võistkonna tulemusega 4:1 (2:1,2:0).

Poolfinaalid: EMÜ SK - Sparta/TSG 3:2 (1:1,2:1), Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ - Rapla/Kehtna SHKV 4:2 (2:2,2:0).

Seekord mängiti karikavõistlustel välja ka kolmas koht: EMÜ SK - Rapla/Kehtna SHKV 7:2 (4:1,3:1).

Eesti karikavõitjaks tulid kapten Mona Marietta Teppan, väravavaht Jaanika Õunmaa, Maribella Saksing, Jete Ottenson, Janne Veetõusme, Loore Ottenson, Kätriin Kukk, Lisett Lillepõld, Greete Melany Maasik, Lii Välk, treener Marko Saksing ja peatreener Mathias Einamann.