Uudised » Meistrivõistluste uudised » Poiste võistluste info (täpsustatud)

Noorte karika-ja meistrivõistluste (poiste) 2022/2023 registreerimise tähtaeg on 03.10.2022. Pärast registreerimist avaldab Eesti Saalihoki Liit juhendi ja võistlussüsteemi. Kui on palju registreerijaid karikavõistlustele, siis üritatakse need korraldada sügisel.

Karikavõistluste korraldajad määrab Eesti Saalihoki Liit peale registreerimist. Korraldaja katab alguses kõik kulud ja pärast võistlusi jagab korraldaja kulud võrdselt kõikide osalejate vahel ning saadab arved.

Meistrivõistluste osavõtumaks on ühe võistkonna eest 350 eur. Vajadusel väljastatakse arve..

U9 ja U10 vanuses on kavas tegutseda etapi põhiselt. Igaks etapiks saab eraldi registreerida. Igal etapil saab osalenud võistkond punktid. Kevadel toimub nelja parema vahel finaalturniir.

Etapi korraldaja peab ise otsima kohtunikud ja lauakohtunikud. Maksab kohtunikele ja teeb selle kohta arve Eesti Saalihoki Liidule. Uuel hooajal tuleb kindlasti arvestada,, palju on saalides üür. Kallites kohtades kahjuks korraldada ei saa. Samuti peab tulema vastu enamus klubidele/võistkondadele, et võistlused toimuksid peale kooli ja vaheaegadel.

Hooaja 2022/2023 poiste vanused on järgmised:

U9 vanuseklass. Osaleda saavad 2014. aastal sündinud ja nooremad. Kaasa võivad mängida 3 mängijat, kes on sündinud vahemikus 01.09-31.12.2013

U10 vanuseklass.  Osaleda saavad 2013. aastal sündinud ja nooremad. Kaasa võivad mängida 3 mängijat, kes on sündinud vahemikus 01.09-31.12.2012

U9 vanuseklassis mängitakse väravavahita miniväravatega (mõõdud minimaalselt 90cm x 60cm). Väljakumõõtmed on orienteeruvalt 20x10m.

U10 vanuseklassis mängitakse väravavahtidega neli nelja vastu (väravate mõõdud 120cm x 90cm). Väljakumõõtmed on 30 x15m.

Ülejäänud vanuseklassid mängivad 5vs5 ja suurel väljakul (20x40 m) Kõikides vanuseklassides on mänguaeg vanuse järgi. Näiteks U9 mängib 3x9 minutit "jooksva" ajaga. Mängu viimased kolm minutit mängitakse "puhta" mänguajaga. U10 mängib 3x10 jne. U18 mänguaeg oli teistest erinev. Nemad mängisid 2x15 "puhast" aega..

Lisainfo: saksing@saalihoki.ee

NB! U9 ja U10 vanuses ei ole osavõtumaksu. Etapi korraldaja katab alguses kõik kulud ja pärast võistlusi jagab korraldaja kulud võrdselt kõikide osalejate vahel ning saadab arved. Igale etapile saab eraldi registreerida.