Uudised » Koondise uudised » Meeskond võitis Taani 5:4 ja tuli üheksandaks; kapten lõpetas pika karjäärii

Eesti meeskond lõpetas 16 koondise vahel peetud MM-finaalturniiri 9. kohaga.

Saadi 5 võitu ja 1 kaotus, kuid see üks kaotus ei võimaldanud esikaheksasse pääseda.

Tänane kohamäng Taaniga oli äärmiselt tasavägine. Lõpuseis 5:4 ( 0:0,1:0, 4:4). Pärast 0:0 avakolmandikku läks Eesti teise kolmandiku keskel 1:0 juhtima.

Viimasel kolmandikul tuli väravaid rohkem ja lõppseis kujunes alles viimasel mänguminutil.

Mõlemalt poolelt tunnistati mängu parimateks väravavahid, kes tegid äärmiselt head tööd. Eesti poolelt siis Rainer Kalde.

Väljakumängijatest olid resultatiivsed Tanel Kasenurm (2+2), Ken Pähn (2+0), Patrik Kareliusson (1+0) ja Kaspar Kallion (0+2).

Mängu käik

IFF fotod

Tänane võidukohtumine koondises jäi mängijana viimaseks kapten Roman Passile, kes on mänginud Eesti eest alates 2002. aastast 114 mängu!

Alaliit tänab kaptenit ja kogu meeskonda!