Uudised » Koondise uudised » Alustame koondnaiskonna tutvustamisega

Kätte on jõudnud aeg elada kaasa Eesti naiste koondisele.

1.-5. veebruarini osalevad naised Itaalias Celanos MM- valikturniiril, kus selgeks eesmärgiks on lunastada pääse detsembris Slovakkias peetavatele maailmameistrivõistlustele.

Soovime komplekteeritud naiskonda pisut tutvustada ning esitasime mängijatele mõned küsimused.

Naiskond on ettevalmistuse käigus edukalt Läti liigas osalenud ning seejuures on mängijad omavahel hästi tuttavaks saanud.

Esimeses postituses toome teieni koondise väravavahi Kadri Heinla ja ründaja Judith Hyvärineni. Hea kaasvõitleja kohta osatakse mõndagi iseloomustuseks öelda:

Judithile meeldib, et koondises saab aeg-ajalt ka nalja ja kahtlemata on üks suurematest tembutajatest Kadri. „ Kadri on hooliv ja uute mängijate suhtes tähelepanelik. Temaga ei hakka kunagi igav ja kindlasti on Itaalias oodata näiteks pööraste tantsuliigutuste kordumist - hoidke ta Instagrami kontol silm peal!“

Kadri hindab Judithi suurt südamlikkust ja head võistkonnavaimu. „Ja kuidagi õnnestub Judithil tunduda pikem, kui ta tegelikult on! Kord Eesti-Rootsi mängus valiti Judith suurepärase esituse eest parimaks mängijaks, ta tuli sellest välja peaaegu liigse emotsionaalsuseta! Ainult mõni pisar!“

Vt ka https://www.facebook.com/Saalihoki.ee

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |