Uudised » Koondise uudised » Eesti-Soome kl 15.00

Kes soovib näha maailmatasemel saalihokit ja elada kaasa omadele, seadku sammud Kalevi spordihalli. Täna kell 15 kohtub Eesti koondis MM-valikturniiri viimases mängus kolmekordse maailmameistri Soomega.

Meie meeskond kohtus Soomega viimati 2016. aasta MM-valik- ja finaalturniiril. Eesti poolt vaadatuna lõppesid mängud skooriga 1:15 ja 3:10. Jõudude vahekord on selge, kuid tänane vastasseis näitab, kas meie mehed suudavad soomlasi üllatada.

„Lähme head mängu tegema. Kõik ju teavad, mida kohtumisest oodata võib, kuid meil on veel üks mäng jalgades,“ jäi kodusel MM-valikturniiril seitse resultatiivsuspunkti kogunud Eesti koondise ründaja Oskar Salm tagasihoidlikuks. Salm jätkas: „Soome on maailma täielik tipp. Tänane annab hea võimaluse näha, milline on meie saalihoki tase võrreldes maailma parimatega.“

Enne alagrupi viimast kohtumist on maailma edetabeli 9. kohal asetseval Eesti saalihokikoondisel MM-pilet taskus. Samuti Soomel, kes tänase mängu eel turniiritabelit juhib. Võimalust MM-il mängida pole kaotanud ka Poola, sest Prahasse sõidavad ka nelja Euroopas toimuva valikturniiri kaks paremat kolmanda koha meeskonda.

Täna on Kalevi spordihallis vastamisi ka Belgia ja  Liechtenstein (mäng algas kell 9) ning Holland ja Poola (kell 12).

Turniiri info rahvusvahelise alaliidu lehel:
http://www.floorball.org/pages/EN/Mens-WFCQ-2018-EUR1-Estonia  
Eesti - Soome ülekanne Youtubes: https://youtu.be/lEsq06AkK10

Eesti- Soome kohtumine on Delfi Spordis eestikeelsete kommentaaridega nähtav siit!

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |