Uudised » Koondise uudised » Eesti võitis avakohtumises Belgia 6:2

Tšehhimaal Brnos alanud U19 meesjuunioride MM-finaalturniiri alustas Eesti koondis 6:2 (1:1, 3:0, 2:1) võiduga Belgia üle.

Kuigi Eesti jäi esimesel kolmandikul 0:1 kaotusseisu, suudeti peagi mäng enda kasuks kallutada. Mängu parimaks tunnistatud Oliver Peter Olsson tegi 1:1 (ei söötjat) ja seejärel teisel kolmandikul 2:1 (söötja Marcos Timmusk). Järgnes mitmeid iluväravaid kuni 5:1 seisuni (autorid Rome Andro Moora, Margus Rosin, Targo Trepp; söötjad Rasmus Randoja, Karl Erik Kukk, Rene Kärner).

Vastased suutsid teha seisuks 2:5, kuid sellele järgnes veel kuues värav Eestile Rome Andro Mooralt (söötjaks Karl Erik Kukk).