Uudised » Koondise uudised » Eesti kaotas Norrale ja tuli kümnendaks

Eesti juunioride saalihokimeeskond kaotas MM- finaalturniiri B- divisjoni finaalis Norrale 2:12 (1:4; 0:4; 1:4).

Kui alagrupimängus olid 3:1 algedu järel meie kaotusnumbrid 5:8, siis tänasesse kohtumisse noortel jõudu enam ei jätkunud. Eesti sai mitmeid kordi mängida ülekaalus vastase 2- minutiliste karistuste tõttu. Paraku meie loodetud edu asemel viskasid vastased koguni neli väravat vähemuses mängides. 

Tänase mängu parimaks tunnistati Morten Talviste. Resultatiivsed olid Egert Unga Andrei Polovnikovi söödust ja Andreas Õun Paul Theodor Oja söödust.

Mängu käik: http://www.floorball.org/ottelukooste.asp?sarjaId=35&ottelu_id=1476275578

Järelvaatamine: https://www.youtube.com/watch?v=6YP8blLDzhU

Kuigi soov B- divisjoni võitmisest ja A- divisjoni tõusmisest jäi täitmata, parandas meeskond kohta maailmas. Eesti on nüüd maailma kümnes, kaks aastat tagasi saadi kaheteistkümnes koht.

Treenerite kokkuvõte: „Eestlastele ei ole kunagi sobinud varahommikune aeg tähtsate mängude pidamiseks. Norrakad said mängu paremini käima, olid nahaalsed, meil seda ei ole. Kaotusseisus lastakse pea norgu ja igat eksimust põeme liialt läbi. Suurt mõju avaldas ikka Eesti meistrivõistluste pikaleveninud finaalseeria, osadele oli selle lõpp pingelangus, osad ei ole rasketest mängudest taastunud. Enne U19 MM turniirile lendamist oli aega hinge tõmmata vaid 2 päeva. Turniiriga tervikuna jääme väga rahule ja oleme poiste üle tõesti uhked! Tegime hea turniiri, saime oluliste mängude kogemust ja nendest poistest kasvab peale hea põlvkond,“ võtsid tänase mängu ja turniiri kokku koondise treenerid Marko Saksing ja Tõnu Salm.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |