Uudised » Koondise uudised » Koondmeeskond mängis Soome meistrisarja klubiga

Pühapäevases kontrollmängus Soome meistrisarja klubi Steelers esindusmeeskonna vastu pidi Eesti koondmeeskond tunnistama vastaste 8:4 paremust.

Eesti koondise kaitsemängija Mats Tamme võttis mängu kokku nii:„Mänguliselt ei olnud pilt nii ebavõrdne, kui tulemus viitab. Ootuspäraselt tegi peatreener enne MM-ile minekut veel viimast korda katsetusi ja pani kokku mängima erinevaid mehi, mis mõjus meie mängu tempole ja kvaliteedile negatiivselt. Pealevisete realiseerimisega oli probleeme- paremal päeval oleksime vaatamata endale lastud kaheksale väravale isegi võinud selle mängu võita. Vastaste väravavaht oli samuti väga heal tasemel. Kokkuvõttes andsid uued täiendused meeskonnas meile valikut juurde ning peatreeneri valik lõpliku nimekirja komplekteerimisel saab olema raske. See on hea märk, et meil on palju kvaliteetseid mehi, kes kõik on motiveeritud MM-ile pääsema, kõigil on sära silmis ja nad on tahet täis. Kui tänane kaotus kõrvale jätta, siis tegelikult oleme 100% MM-iks valmis ja suudame näidata parimat mängu.”

Eesti poolel olid resultatiivsed Kaspar Kallion (2+0), Mattias Proos (1+0), Patrik Markus (1+0) ning Mats Tamme, Tanel Kasenurm, Patrik Kareliusson ja Rein Kivi kõik ühe söödupunktiga.

Nädalavahetusel mängis ka Eesti U19 meeskond, kes kaotas Kocenis Läti U19 meeskonnale 2:7 ja 0:15. Neist viimast kaotust põhjendas peatreener Marko Saksing poiste nooruse ja füüsilise allajäämisega, kui on vaja mängida kaks rasket kohtumist järjest. Eesti juunioride meeskonda kuuluvad mängijatest on pooled sündinud 2001. aastal. 

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |