Uudised » Koondise uudised » U19 koondis alustab ettevalmistust MM-finaalturniiriks

 
Vooremaas kirjutab Mihkel Uiboleht, et Eesti kuni 19-aastaste noormeeste saalihokikoondis alustab täna Jõgeval ettevalmistust maailmameistrivõistluste finaalturniiriks. Täna on noormeestel Virtuse spordihoones kavas kaks treeningut. „Võimalus finaalturniiril osaleda tuli väga äkki,“ viitas peatreener Marko Saksing koroonaviiruse tõttu muutunud olukorrale. „Eesmärk on võidelda finaalturniiril alagrupist edasipääsu nimel, mis headel aegadel ei ole olnud probleem, aga praegu on raske ette kujutada, mis on meie tase.“
Finaalturniir leiab aset 25.-29. augustini Tšehhis Brnos, kus Eesti noored kuuluvad samasse alagruppi Sloveenia, Ungari ja Belgiaga.
 
Eeltoodule lisaks annab meeste koondise peatreener Risto Lall teada,et meeste koondisel on plaanis teha laager Sakus laupäeval 11.9 kell 17-19 ja pühapäeval 12.9 kell 9-12.

Mõlema koondise peatreenerid teevad koostööd ka Brnos ja on väga võimalik, et MM-finaalturniiri järel saavad mitmed U19 koondislased kutse meeste treeningkogunemisele. Kuigi 2020 veebruaris kaotas meeste koondis lisaajal Poolale ja finaalturniiri pääset ei lunastanud, on tänaseks õhus võimalus, et seoses viiruspiirangutega õnnestub mõne kaugema koondise asemel detsembrikuus Helsingis kaasa lüüa. Esialgu kõik siiski ebaselge.

 

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |