Uudised » Koondise uudised » Peatreener Kungla: loodame kodusel MM- valikturniiril hääleka publiku toetusele!

Eesti meeste saalihokikoondis alustab kolmapäeval 3- 7. veebruarini TTÜ Spordihoones toimuvat MM- valikturniiri, kus vastateks Holland, Austria, Taani ja Soome.

Tänasel Eesti koondise pressikonverentsil sõnas peatreener Argo Kungla, et meeskond on tähtsaks võistluseks valmis. “Kõik mängijad on terved, vigastusi pole ja see on väga tähtis. Vaatame, kuidas mängud minema hakkavad. Me ei alahinda kedagi, finaalturniirile jõudmiseks vajame kolme võitu. Loodame saalis näha häälekat publikut!”

Eesti kohtub kolmapäeval kl 19 Hollandiga, neljapäeval kl 19 Austriaga, laupäeval kl 16 Taaniga ja pühapäeval kl 13 Soomega. Finaalturniirile pääsevad kaks paremat ja nelja Euroopa valikturniiri peale ka kaks paremat kolmanda koha omanikku.

Ründaja Oskar Salm rõhutas, et Eesti trumbiks on kogemused - MM- debütante on meeskonnas vähe. “Ainuke asi, millele peame mõtlema, on endast platsil parima andmine. Mõttes oleme juba mõned nädalad MM-valikturniiriks valmis olnud, aga nüüd hakkab päris bisnes pihta!”

Eesti Saalihoki Liidu peasekretär ja MM- valikturniiri korralduskomitee juht Tõnis Teesalu rõhutas, et TTÜ Spordihoones toimuv võistlus on Eesti saalihoki ajaloos väga oluline sündmus: “MM- valikturniiri korraldamine on meie alaliidule esmakordne kogemus. Ettevalmistused on üldjoontes sujunud, kõik on valmis.”

Maailma edetabelis paikneb Soome 2., Eesti 8., Taani 12., Austria 23. ja Holland 28. kohal.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |