Uudised » Koondise uudised » Koondnaiskonna kandidaadid peavad nädalavahetusel MM- valiklaagri

Nädalavahetusel toimuma pidanud Läti meistriliiga mängud lükkuvad naiste koondise jaoks edasi. Algse ajakava kohaselt laupäeval ja pühapäeval eestlannasid võõrustama pidanud Läti naiskondade Kekavas Bulldogsi ja FK Kekava kodusaal on ajutiselt suletud. Kekava äsja avatud uue spordihalliga juhtus õnnetus, mistõttu on sealsete võistkondade kodumängud teadmata ajani edasi lükatud.

Et koondise MM- finaalturniiriks valmistumist planeeritud kava kohaselt jätkata, kogunetakse nädalavahetusel Tartus. Treeningkogunemise toimumisele lisab olulisust, et esmase nimekirja (30 koondislase nimega) peab rahvusvahelisele alaliidule esitama juba 1. novembriks. Eesolev nädalavahetus on viimane kord, kui enne seda tärminit kokku tullakse. Seetõttu on kogunemisele kutsutud kõik mängijad, kes on viimase aasta jooksul koondise kandidaatide nimistust läbi käinud ning nädalavahetust võib pidada MM- valiklaagriks. Kahepäevane laager algab laupäeval, 14. oktoobril kell 10.30 Tartus EMÜ Spordihoones.

MM- finaalturniir toimub 1- 9. detsembrini Slovakkias Bratislavas. Alagrupimängudes kohtub Eesti naiskond Slovakkia, Austraalia ja Singapuriga, selle järel peetakse veel 3- 4 kohtumist.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |