Uudised » Koondise uudised » Meeste saalihokikoondis lõpetas valikturniiri täiseduga

Eesti saalihoki meeskond lõpetas MM- valikturniiiri võiduga, kui alistati viimases kohtumises siiani samuti täiseduga mänginud Slovakkia meeskond tulemusega 6-4 (4-1; 2-1; 0-2).

Slovakkia meeskonnal õnnestus kohe mängu alguses juhtima minna. Vaatamata slovakkide väga aktiivsele mängule õnnestus avakolmandikul Eesti meeskonnal vastata 4 väravaga.

Teisel kolmandikul jätkus mõlema meeskonna aktiivne surve, kuid väravavahtide suurepärane töö hoidis pinget üleval. Kolmandiku lõpus tekitasid kohtunike otsused meie meeskonna liikmete hulgas närvilisust, mille tulemusena sattusid 4 meie mängijat korraga karistuspingile ja meeskonna kapten Henrik Talme teenis punase kaardi ning saadeti väljakult minema.

Vaatamata sellele, et meie meeskond pidi mängima 7 minutit kahemehelises vähemuses, suutsid slovakid visata vaid 1 värava. Järelejäänud mänguajal suudeti  kohtumise käik hoida kontrolli all ja võit vormistati tulemusega 6-4.

Eesti meeskonna poolt  tunnistati mängu parimaks noor Jõgeva mängumees Mario Paulus, kes oli täna resultatiivne 2 väravaga. Ühe värava lisasid Kristian Talme, Johan Strömfelt, Siim Veersalu ja Martin Sivakov.