Uudised » Koondise uudised » Meeste koondise uued peatreenerid on Argo Kungla ja Rein Kivi

Eesti meeste saalihokikoondise uued peatreenerid on Argo Kungla ja Rein Kivi, kes alustavad tegutsemist võrdsetes rollides ühise paarina.

Viimasel MM- finaalturniiril 9. koha saavutanud ja maailmareitingus 8. positsiooni hoidev Eesti meeskond tuleb ettevalmistada 2014. aasta veebruaris peetavaks valikturniiriks, mille toimumiskoht ei veel teada.

Edu korral ootab ees 16 meeskonna MM- finaalturniir, mis peetakse 2014. aasta detsembrikuus Rootsis Göteburgis. 

Argo Kungla ja Rein Kivi on kuulunud aastaid Eesti koondmeeskonda.
 
Tallinna Ülikoolis 3. kursusel sporditeadust tudeeriv ja III taseme saalihoki treeneri kutset omav Argo Kungla on korduvalt tulnud Eesti meistriks, viimati kolm korda Auguri koosseisus ning on mänginud ka Soome ja Sveitsi liigades. Käesoleval hooajal juhendas ta Eesti meistrivõistlustel pronksi saavutanud Sparta Team Automaailma meeskonda. 
 
Viiel korral Eesti parimaks saalihokimängijaks valitud Rein Kivi on tulnud kahel korral oma meeskonnaga Soome meistriks ning saavutanud hulgaliselt muid kõrgeid tulemusi, sealhulgas esikoht Euroopa karikavõistlustelt. Lõppenud hooajal tuli ta Jõgeva SK Selver/Tähe koosseisus Eesti meistriks. Maikuus Saksamaal peetavaks U19 MM- finaalturniiriks valmistuva Eesti juunioride koondise juures tegutseb Rein Kivi ühe abitreenerina.
 
Uutele peatreeneritele hakkavad koondise juures toeks olema Eesti koondise endine kauaaegne peatreener Jari- Petri Anttila ja treener Risto Lall. Periooditi aitavad meeskonda koondise kauaaegne väravavaht Veiko Raudsepp ja üldfüüsilise ettevalmistuse treener Arto Kotamäki. 
 
Alaliidu poolt välja kuulutatud konkursile laekus avaldus ka Soomest, kuid seekord toetas juhatus eelnimetatud paarisjõu ja nende abiliste tegutsemist.
  

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |