Uudised » Koondise uudised » Eesti viigistas 5:5 Sloveeniaga

Tšehhimaal Brnos toimuval U19 meesjuunioride MM-finaalturniiril sai Eesti koondis kätte viigi. Kui avamäng lõpetati 6:2 (1:1, 3:0, 2:1) võiduga Belgia üle, siis teises alagrupikohtumises mängiti 5:5 (2:0, 1:0, 2:5) Sloveeniaga.

Esimesel kolmandikul olid resultatiivsed Chris Oja (söötja Oliver Peter Olsson) ja Rasmus Randoja (Rome Andro Moora).

Teisel kolmandikul viis Anton Vepsä (Chris Oja) Eesti 3:0 juhtima.

Viimase kolmandiku alguses viigistas Sloveenia paari minutiga 3:3, kuid German Balašov tegi Kevin Vaha söödust 4:3. Sloveenial õnnestus koheselt taas viigistada 4:4.

Kümme minutit enne kohtumise lõppu pääses Eesti 5:4 ette (värava autor Rasmus Randoja, söötja Margus Rosin) ja ikkagi suutsid vastased viigistada.

Eesti parimaks tunnistati väravavaht Reydan Ramon Niineorg.