Uudised » Koondise uudised » MM- valikturniirini jääb pisut üle nädala

3- 7. veebruarini Tallinnas TTÜ Spordihoones peetav MM- valikturniir meeste saalihokis on Eesti Saalihoki Liidu jaoks väga oluline sündmus. 
 
Eesti koondmeeskonna ettevalmistamine turniiriks üldjoontes sujub. Selle eest kannavad hoolt meeskonna ametiisikud eesotsas peatreener Argo Kungla, treener Veiko Raudsepa ja esindaja Olari Tammeliga.
Hollandi, Austria, Taani ja Soomega kohtuva Eesti meeskonna eesmärk on pääs MM- finaalturniirile, mis peetakse detsembrikuus Riias.
 
Valikturniiri korraldamisse on kaasatud lisaks tavapärastele ka uued jõud, kes esindavad õrnemat sugu ning on seotud meie saalihoki naiskondadega.
Kadri Heinla, Kaisa Aruaas, Katrin Kivirand ja Meelike Terasmaa tegutsevad väga aktiivselt, et kõik turniiriga seotud küsimused saaksid hästi lahendatud.
Lisaks tuleb abiks mitmekümnepealine vabatahtlike armee.  
 
MM- valikturniiri korraldamine on Eesti Saalihoki Liidule esmakordne kogemus. Senini oli alaliidu jaoks suurimaks rahvuskoondiste turniiriks 2008. aastal toimunud Tallinn Cup.
Kuna rahvusvaheline alaliit on viimastel aastatel jõudsalt edasi arenenud, siis on ka kõik korraldusnõuded läinud täpsemaks ja mahukamaks.
 
Alaliit soovib kõikidele turniiriga seotud osapooltele head sooritust, meeldivaid muljeid ja väärtuslikke kogemusi!   

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |