Uudised » Koondise uudised » Eesti koondislaste klubi pääses Rootsis finaali

Eesti koondislaste klubi pääses Rootsi Allsvenskani liiga finaali, kui eelmisel nädalavahetusel lõppesid Rootsi tugevuselt teisel tasemel ehk Allsvenskan liigas poolfinaalid. Põhjatsooni parim klubi Djurgarden kohtus Gotlandi saare meeskonnaga Visby (4. koht). Kahe võiduni peetud seerias suutis Djurgarden ühe kaotuse kõrval kaks rasket võitu koduplatsil teenida ja pääses sellega finaali. Nii Patrik Markus kui ka Patrik Kareliusson mängisid kõikides kohtumistes. Meeskonna kapten Patrik Kareliusson kogus kolmes poolfinaalmängus 7 skooripunkti (4+3) ja oli ka see mängija, kes lõi otsustava kohtumise lisaajal võiduvärava.

* Videokokkuvõte otsustavast mängust on nähtav siin: https://www.innebandy.tv/video?id=s-highlights-djurgarden-visby-jjt6ui

Teises Põhjatsooni poolfinaalis olid vastamisi ka AIK ja Hagunda. Stockholmi AIK ridades mängib Rasmus Bolander, kes debüteeris Eesti koondises viimasel MM-valikturniiril. Selles duellis pääses võitjana finaali Hagunda. Rasmus Bolander andis kolmes mängus 3 väravasöötu.

Nüüd toimuvad Allsvenskanis kaks finaalseeriat, kus kohtuvad omavahel põhja- ja lõunatsoonide vastavalt kaks parimat klubi. Need kaks meeskonda, kes võidavad 3 mängu, pääsevad järgmiseks hooajaks Rootsi kõrgliigasse SSL. Viiendal aprillil algavas seerias kohtub Djurgarden Karlstad IBF-ga.

Šveitsis toimuma pidanud naiste kõrgliiga poolfinaalide järgmised mängud lükati karantiini tõttu edasi. Wizards Bern Burgdorf ja Katrin Kivirand asuvad 0:2 kaotusseisus Skorpion Emmental Zollbrück’i vastu.

Neljakuulise pausi järel jätkus eelmisel nädalavahetusel kõrgliiga hooaeg Lätis. FBK Valmiera võõrustas omal väljakul Lielvarde/FatPipe’i ja võitis 8:5. Pavel Semenov andis selles mängus 3 väravasöötu kodumeeskonna rivistuses.

* Selle kohtumise tipphetked on nähtavad siin: https://www.youtube.com/watch?v=4RI3zLw2bTU

* Läti Elvi-Liiga tabeliseis on siin: https://www.floorball.lv/lv/2020/chempionats/vv/tabula

Ülevaate koostas Dimitri Sendetski

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |