Uudised » Koondise uudised » Eelolevatel mängudel Hollandiga lõpetab koondisekarjääri Rein Kivi

MM-valikturniiriks valmistuv Eesti meeste saalihokikoondis peab nädalavahetusel kaks ametlikku sõprusmängu Hollandiga.

Laupäeval mängitakse Kristiine spordihallis (Forelli 12) kell 17 ja pühapäeval kell 10.30.

Maailma edetabelis on Eesti hetkel kümnes ja Holland kahekümne kolmas.

Peatreener Risto Lall ja treener Jonas Thomsson on seekord valinud järgmise koosseisu: väravavahid Rainer Kalde ja Siim  Stokkeby, väljakumängijad Jaanus Kase, Andrei Polovnikov, Stenver Savi, Andreas Õun, Sander Savi, Sander Mägi, Artur Okruzko, Remu Keltanen, Paul Theodor Oja, Kristo Lehiste, Morten Talviste, Kermo Uue, Egert Unga, Oliver Savi, Kaspar Kallion, Ken Pähn, Tanel Kasenurm, Gerdo Unga, Mathias Einamann ja Rein Kivi

Laupäevane kohtumine on viimane koondisemäng Eesti kõige edukamale saalihokimängijale Rein Kivile, kes on Eesti koondist esindanud 20 aastat 1999-2019. Rahvusmeeskonna eest on ta pidanud 66 kohtumist, visanud 53 väravat ja andnud 27 resultatiivset söötu.

Karjääri jooksul on Rein Kivi 5 korda valitud Eesti parimaks mängijaks ja korra ka aasta treeneriks. Korduvalt tulnud Eesti meistriks Jõgeva SK Tähe koosseisus. 2010 ja 2011 saavutanud SSV meeskonnas Soome meistritiitli. Kaks korda saanud hõbeda ja korra pronksi. 2009 võitnud meisterklubide Euroopa karika.

Ootame kõiki kohapeale kaasa elama! Kui ei õnnestu, siis laupäevane mäng kantakse Mind Media teostusel üle Delfi TV-s. Kommenteerib Ott Järvela (Soccernet).

Lisainfo: www.saalihoki.ee, https://www.facebook.com/Saalihoki.ee

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |