Uudised » Koondise uudised » Koondmeeskond mängib Lätis

Eesti saalihoki koondmeeskond alustab valmistumist järgmiseks MM-tsükliks.
Eesti meeskonna koosseis valikturniiriks selgub kolme eesootava kogunemise käigus: 06-09.09 Lätis, 19-20.10 Eestis, 09-10.11 Rootsis

Valmieras toimub traditsiooniline nelja koondise vaheline turniir. Eesti vastasteks on Läti, Soome U23 ja Šveitsi U23 koondised https://floorball.sport/event/4-nations-men-lat-sep/.

06.09. kell 16:00 Eesti - Soome U23
07.09. kell 19:00 Eesti - Läti
08.09. kell 09:00 Eesti - Šveits U23

Risto Lall: „Läti turniiril on vastaste näol tegu väga tugevate meeskondadega. Saame oma hetketaseme kohta anda hinnangu ning korrigeerida mängutaktikalist poolt. Kuna kaasatud on palju uusi mängijaid, siis esmatähtis on nende kohanemine meeskonnaga. Tulemust me sellelt turniirilt kindlasti püüdma ei lähe“.

Eesti meeskonna koosseis Läti turniiriks:

väravavahid: Siim Stokkeby, Remo Merimaa

väljakumängijad: Roman Pass, Mattias Proos, Adam Widercrantz, Rikard Rydell, Gerdo Unga, Tanel Kasenurm, Egert Unga, Kaspar Kallion, Oliver Savi, Ken Pähn, Kermo Uue, Kristo Lehiste, Mathias Einamann, Jaanus Kase, Andrei Polovnikov, Stenver Savi, Rasmus Talviste, Artur Okruzko, Remu Keltanen, Simon Georg Mahla, Paul Theodor Oja

Peatreener on Risto Lall, treener Jonas Thomsson, statistik Henrik Lennemark, massöör Toomas Juhanson, esindajad Annika Tammus, Piret Paas, Mary Penter.  

Ka Eestis ja Rootsis planeeritud laagrite ajal toimuvad kontrollmängud meeskonnale võimalikult hea ettevalmistuse andmiseks.

Tallinnas Kristiine spordihallis 19-20.10 peetavad ametlikud sõprusmängud Hollandi koondise vastu on hea võimalus koondist Eestis mängimas näha.
19.10 kell 17:00 Eesti- Holland
20.10 kell 11:00 Eesti- Holland

MM-valikturniir peetakse 2020. aasta 30. jaanuarist 2. veebruarini Taanis Frederikshavnis, kus Eesti alagrupivastasteks on Taani, Suurbritannia ja Island. Alagrupi võitja pääseb sama aasta detsembris Soomes toimuvale 16 meeskonna vahel peetavale finaalturniirile. Frederikshavnis peetakse samaaegselt ka teine alagrupiturniir (Rootsi, Poola, Sloveenia ja Ukraina), mille võitja pääseb edasi. Kummaski alagrupis teise koha saavutanud meeskonnad selgitavad omavahelises kohtumises veel ühe MM-ile pääseja. Koondise peatreener Risto Lall peab ajakava väga sobilikuks: "Teine mäng Taaniga otsustab ilmselt edasipääseja. Kui see ei õnnestu, on üks terve päev aega ennast koguda, et kohamängust edasipääsu püüda."     

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |