Uudised » Koondise uudised » Naiskond kaotas Poolale ja jätkab võitlemist 9. koha eest

Slovakkias Bratislavas MM-finaalturniiril kaotas Eesti naistekoondis täna 1/8-finaalis tulemusega 1:6 (1:2, 0:2, 0:2) maailmareitingus 7. kohal paiknevale Poolale ja kaheksa hulka ei pääsenud.

Koondise treener Joel Heine tunnustas, et Eesti tänane koondis suudab maailma tipus selliselt mängida. „Kui mängiksime Poola vastu kümme mängu, siis tänase põhjal viis neist ilmselt võidaksime. Täna tegime mõned pisieksimused ja sellest sai Poola oma võimalused,“ selgitas ta.

Eesti värava autor ja täna parimaks valitud Reti Väärt hindas tänast kaitsemängu üldiselt heaks, kuid nõustus, et otsustavateks said väikesed vead.

Heine lisas, et näha on selliste mängude kogemuse puudumine. „MM-i kohamängud ei ole Eesti, ega isegi mitte Läti liiga mäng ega ka maavõistlusmäng. Siin mängivad rolli paljud detailid. Kasvõi see, et teistel top 12 sekka jõudnud riikide mängijatel on suurvõistluse kogemus juba U19 MM-idelt,“ rääkis Heine.

Poola - Eesti highlight'id:
https://www.youtube.com/watch?v=ssLO4p7qvag

Mängu protokoll:
http://iffwfc.org/ottelukooste.asp?sarjaId=35&ottelu_id=1496836194

 

Homme algusega kell 12.30 (Eesti aja järgi) kohtub Eesti koondis täna 1:4 Lätile alla jäänud Taaniga (maailmareitingus 10. kohal). Selle mängu võitja saab mängida üheksandale kohale.

Koondise peatreener Pavel Semenov ütles, et homme on Eestil uus võimalus võita. „Võib-olla meist ei oodata palju, aga loomulikult on meil tiimisiseselt eesmärgid - homme on võimalus tänasele kaotusele leevendust leida,“ sõnas ta.

Taaniga on Eesti varem kohtunud ühe korra. 2013. aastal mängiti MM- valikturniiril 2:2 viiki.

Otseülekanne Eesti ja Taani vahelisest kohtumisest on nähtav IFF-i Youtube teisel kanalil algusega kell 12.30:
https://www.youtube.com/watch?v=hc7f5w6YHHg

Eesti - Taani Live protokoll:
http://iffwfc.org/ottelukooste.asp?sarjaId=35&ottelu_id=1496836854

 

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |