Uudised » Koondise uudised » Naiste saalihokikoondis kaotas Slovakkiale

Kuigi kohtumise avavärava viskas 7. minutil eestlanna Edith Pärnik ja mängu seis püsis tasavägisena 34. minutini, siis maailmameistrivõistluste finaalturniiri korraldajamaa Slovakkia võiduskooriks kujunes siiski 10:3.

Peatreener Pavel Semenov selgitas, et paari lihtsa vea järel võistkonna kaitsedistsipliin mõneks hetkeks kadus. Slovakkia mängib sel MM-il juba väga head saalihokit, kus sellised eksimused ära kasutatakse. „Viimati saime sel tasemel vastaseid kogeda Itaalias toimunud valikturniiril,“ lisas koondise teine treener Joel Heine.

Mängu parimaks valiti täna 28.minutil Eesti teise värava visanud Reti Väärt, kelle sõnul peab lihtsalt tõdema, et vastane oli kiirem nii palliga kui pallita ning oskas väga hästi positsioneeruda. „Pool mängu saime väga tugevat vastupanu osutada, aga sealt edasi ei suutnud me ilmselt kaitses mängida seda mängu, mida soovisime. Üritasime väga, aga sellest lihtsalt ei piisanud,“ selgitas Väärt.

Slovakkia-Eesti mängu highlight'id:
https://www.youtube.com/watch?v=-rQOYmn3gN8

Slovakkia-Eesti mängu protokoll:
http://iffwfc.org/ottelukooste.asp?sarjaId=&ottelu_id=1496834905

Pärast kohtumist Slovakkiaga on Eestil MM-i C-alagrupis kogutud kaks võidupunkti kohtumisest Austraaliaga. Sellega paikneb Eesti Slovakkia järel teisel kohal. Laupäeval 5:5 viiki mänginud Austraalial ja Singapuril on kummalgi üks tabelipunkt. „Meie eesmärk on olnud alagrupis kahe parema sekka jõuda ja selle tulemuse kindlustamiseks peame homme Singapuri võitma,“ kinnitas peatreener Semenov pärast kaotust Slovakkiale.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |