Uudised » Koondise uudised » Koondnaiskond alustas võidukalt

Eesti koondnaiskond võitis Austraalia 10:4 (5:2; 3:1; 2:1) http://iffwfc.org/ottelukooste.asp?sarjaId=&ottelu_id=1496834789

Eestlannadel õnnestus tasavägiselt alanud mäng enda kasuks pöörata esimese kolmandiku teises pooles, kui 15. minuti sees (14.09-14.52) visati vastastele lausa kolm väravat.

Peatreener Pavel Semenovi sõnul oldi Austraalia vastu taktikaliselt suhteliselt hästi valmis. „See oli meie esimene mäng maailmameistrivõistluste finaalturniiril ja seetõttu närvid natuke dikteerisid mängupilti, aga sellest siiski piisas ja esimene võit on käes,“ ütles ta.

Mängu parimaks tunnistati kolm väravat visanud Edith Pärnik, kes klubisaalihokit mängib sel hooajal Soomes. Pärnik tunnistas, et algus läks päris raskelt, sest närv oli sees, aga kolmeväravaline spurt tõstis tuju ja aitas edasisele palju kaasa. „Viisik mängis hästi kokku ja sellest tekkisid isiklikud võimalused ning nii ka hat-trick, samas saame oma mängupilti kindlasti parandada ning juba homse tugeva vastasega peame rohkem kaitsma ja täpsemad olema,“ sõnas ta.

Eesti-Austraalia mängu highlight’id:

https://www.youtube.com/watch?v=VdP3ThAU4pY

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |