Uudised » Teated » Kultuuriministeeriumi hetkeinfo

Kultuuriministeerium annab teada:

Eile õhtul Vabariigi Valitsuse poolt vastu võetud korralduse muudatusega lubatakse alates 02.05.2020 õues toimuvad spordi- ja liikumisüritused, kui nendes tegevustes osalejaid on maksimaalselt kümme ning kui järgitakse 2+2 reeglit.

Arusaadavalt tekib paljudel sellega seoses täpsustavaid küsimusi, et oma valdkonnas parimal võimalikul viisil tegevusi jätkata ning oma liikmetele alaspetsiifilisi soovitusi anda. Oleme koostamas täpsemaid juhiseid, kuid nende avaldamine võtab veel aega, kuna otsusega seotud juriidilisi nüansse on vaja täpsustada, laste ja noorte huviharidust/-tegevust puudutav osa kooskõlastada Haridus- ja Teadusministeeriumiga ning muus osas ka teiste partneritega. Avaldame juhise esimesel võimalusel, loodetavasti veel tänase kuupäeva sees. Palun informeerige ka oma liikmeid, et täpsemad juhised on peagi avaldamisel - üksikpäringuid on hetkel palju ja paratamatult pikendavad protsessi.

Täname asjaliku ja sisuka koostöö ning antud juhul ka kannatlikkuse eest. Spordi valdkond on olnud eriolukorra ajal heaks eeskujuks nõuetest kinnipidamisel ning see on jätkuvalt väga vajalik ka olukorras, kui  piiranguid leevendatakse. Vaid nii saame liikuda tagasi tavapärase elukorralduse poole ilma oluliste tagasilöökideta.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |