Uudised » Teated » Sporditegevuse juhendid alates 17. maist

Kultuuriministeerium edastab sporditegevuse juhendid, mis hakkavad kehtima 17. maist.

Olulisemad muudatused:

  • Välistingimustes on lubatud gruppide suurused nii treeningutel kui võistlustel kuni 25 inimest, inimeste koguarv võib olla maksimaalselt 250 inimest. Kui võistluse korraldamisega otseselt seotud isikud ei puutu kokku osalejatega, siis neid osalejate hulk ei arvata.
  • Seni pidi üritus lõppema kell 21.00, edaspidi on selleks 22.00. (Osalejad ei tohi viibida ürituse toimumise kohas ajavahemikus 22.00-06.00).
  • Rühma- ja kellaajapiirangut ei kohaldata edaspidi lisaks muudele erisustele ka Eesti täiskasvanute meistri- ja karikavõistlustel osalevatele sportlastele.

Detailsema info leiate juhenditest SIIT ja SIIT!

Sisetingimustes jätkuvad praegu kehtivad piirangud kuni 30. maini. Kui Vabariigi Valitsus ei otsusta tulenevalt viiruse levikust teisiti, siis on alates 31. maist lubatud sisetingimustes grupitreeningud kuni 10 inimeselistes gruppides, sh juhendaja. Seejuures ei tohi ruumi täituvus ületada 25% maksimaalsest täituvusest ning kokku võib ühe sportimispaigas viibida kuni 100 inimest. Kui spordihoones on mitmeid teineteisest eraldatud sportimispaikasid, siis kehtib seatud piirmäär ühe sportimispaiga kohta. Nt kui spordikompleksis on ujula, jõusaal ja pallimängusaalid, siis võib igas neis olla kuni 100 inimest, kuid mitte rohkem kui 25% ruumi maksimaalsest täituvusest, mida arvestatakse riietusruumi kappide või nagide arvu järgi.

Alates 31. maist kehtivate piirangutega juhised saadame hiljemalt 28. mail.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |