Uudised » Teated » "Final call" homseks täiendkoolituseks

Treenerilistile 3. novembril saadetud info järgi toimub 27.11.2020 kl 16.30-18.45 täiendkoolitus Mustamäel spordiklubis Aeg (Sütiste 32).

Koolitab Alari Põllu- tema tutvustus https://uustasetreeningus.ee/uus-tase-treeningus-peatreener-alari-pollu-inimkehade-insener/

Teemad: saalihokimängija kehaline ettevalmistus (vigastuste ennetamine, suutlikkuse tõstmine jm). Kaasa võtta spordiriided, jalanõud ja MASK!

Tänaste piirangutega on võimalik kohapeal võõrustada kümnest rühma, hetkeseisuga on see väiksem, seega võib mõni veel liituda. Enamik õigeaegselt registreerunutest on valmis osalema ZOOMis.

Tasu 10 eur/in, mille kohta tuleb arve vastavalt koos 14.11 koolitusel osalemise arvega või ilma.

Seega „FINAL CALL“ lähtudes ülemisest infost, et veel jõuate! Kui mitmel treeneril on reedel mängud Jõgeval, siis kohapeal või tagasisõidul on Zoomis teie võimalus saada täiendkoolitustunde, milleta taastaotlemist teha ei saa.

Seega on võimalik veel liituda nii saali kui Zoomi, saates osalussoovi hiljemalt reedel kell 10 terasmaa@saalihoki.ee, kes teid siis registreerib kohapeale või Zoomi lingi saadab.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |