Uudised » Teated » Ministri pöördumine

Lugupeetud kultuurisündmuste korraldajad, asutused, partnerid!

Valitsus kinnitas täna, 23. novembril 2020 uued koroonaviiruse vastased meetmed.

Alates laupäevast, 28. novembrist k.a hakkavad koroonaviiruse laia leviku tõttu kehtima uued piirarvud ning saalide täituvuse reeglid.

Maksimaalne publiku arv statsionaarsete istekohtadega saalides on 400, ilma statsionaarsete kohtadeta saalides 250 inimest. Välitingimustes toimuvate ürituste publiku piirarv on 500 inimest.

Tallinna, Harju- ning Ida-Virumaa puhul hakkab kehtima 50% täituvuse reegel ning publiku maksimaalne piirarv on samuti 400. Kõikjal kehtib nõue publikut saalivälisel alal hajutada, nii et liigutaks 2+2 põhimõttel.

Avalikus siseruumides on homsest kohustuslik kanda maske või katta nina ja suu. See kehtib nii konverentsidel, kontsertidel, teatris kui ka kinoseanssidel. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või inimesed, kellel on meditsiiniline põhjendus (näiteks astmaatikud või vaegkuuljad).

Kõikvõimaliku huvitegevuse kohta lehtib grupi suuruse piirang 10 inimest.

Täpne juhend sündmuste korraldajatele lisatakse Kultuuriministeeriumi kodulehele nii pea, kui võimalik. Palun, et jälgiksite kodulehekülge, kus on ka kontaktid küsimuste korral!  

Hoiame kultuuriasutused avatud! 

Tõnis Lukas

kultuuriminister

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |