Uudised » Teated » Valitsuskabineti 18. veebruari otsused - TÄPSUSTUS

Kultuuriministeerium on saatnud täpsustuse sõnastusest, mis tekitas neljapäeval palju küsimusi nii kultuuriministeeriumile kui ka valitsuse kommunikatsioonibüroole. See puudutab valitsuse pressiteatest pärit lõiku:

Laste, noorte ja täiskasvanute huvihariduses, huvitegevuses, täiendkoolitusel, täiendõppel, noorsootöös ning sportimisel ei ole rühmaviisiline tegevus lubatud vähemalt kahel järgmisel nädalal. Sisetingimustes võib kokku viibida maksimaalselt 200 inimest.

Kultuuriministeeriumi teatel on mõte selles, et kõik rühmategevused on keelatud. Siseruumides võib toimuda ainult individuaalne treening või koolitus. Küsimusi tekitav 200 inimese piirang on maksimaalne arv näiteks kogu spordihalli jaoks koos kehtiva 50% täituvusega. Sellise täituvuse juures peab tegevus olema individuaalne ehk üks õpetaja tegeleb ühe õpilasega ning nende paaride vahel peab olema vähemalt 2 meetrit.

Tuletatakse meelde, et täpsed juhendid kõigi oluliste suunistega jõuavad kodulehele www.kul.ee valitsuse korralduse alusel nii ruttu kui võimalik.

SEEGA ALALIIDU POOLT TEAVITUSEKS SELGET PILTI VEEL POLE JA OOTAME VÄRSKEID RIIKLIKKE JUHISEID.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |