Uudised » Teated » Uued juhised alates 03.03.21

Kultuuriministeerium edastab alaliitudele alates 3. märtsist (kolmapäev) kuni 28. märtsini kehtivad sporditegevuse juhised.

Olulisemad muudatused:

·  Sisetingimustes on lubatud senise 50% ruumi täituvuse asemel 25%. Iga harrastaja kohta on vajalik tagada 10m2 ala kus treeningtegevust läbi viia. Harrastajapaari kohta 20m2 .

·  Välitingimustes on senise 50 suuruse grupi asemel lubatud treenimine kuni 10 inimese suuruses grupis.

·  Nii sise- kui välitingimustes on spordivõistlustel osalemine lubatud vaid professionaalsetele sportlastele. Professionaalse sportlase mõiste selgitus juhendis.

Edaspidi on vajalik koondise liikmete ja kandidaatide nimekiri enne avalikustamist saata kultuuriministeeriumile ülevaatamiseks.

Järgmise nädala alguses saadetakse spordialaliitudele täpsemad juhised, millisel kujul edastada Kultuuriministeeriumile koondise liikmete ja kandidaatide nimekirjad enne kodulehel avalikustamist.

Palve on vältida liigsete kontaktide tekkimist treeningtegevuse ja võistluste käigus ning suhtuda vastutustundlikult võimalusse hoida sport avatud. Mida vähem on kaebusi spordisektori tegevuse kohta, seda kauem on võimalik sporti avatuna hoida.

Juhendid alates 3. märtsist SIIN ja SIIN

ALALIIDULT: kaks tugevamat ametlikku liigat saavad jätkata senistel tingimustel, kui ei esine nakkusohtu või muid takistusi.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |