Uudised » Teated » Juhised algusega alates 01.02 või 03.02.21 (uuendatud 01.02)

Värske info:

Terviseameti korraldus sisespordi kohta

Kuigi selles korralduses on saalihoki harrastamine 10+1 formaadis lubatud treeninguteks ja tavakoosseisuga kahe kõrgema liiga võistlusteks, on lõpliku kinnituse saamise aeg tänane õhtu.

Nimelt esitab Eesti Saalihoki Liit kultuuriministeeriumile usaldusmeetmed, mida järgides on võimalik  meie spordiala harrastada viiruse leviku vaatest madala riskiga.

Sellisel juhul algab Harjumaal/Tallinnas ja Ida-Virumaal 10+1 formaat toimima täna õhtul ja mujal Eestis alates kolmapäevast.

Täna kell 15 algaval nõupidamisel terviseametiga osaleb kultuuriministeeriumi poolelt ka iga pallimängu esindaja.

Seni on kultuuriministeerium edastanud 1. veebruarist kehtima hakkavad sporditegevuse, sh võistluste korraldamise juhendid siin ja siin!.

1. veebruarist hakkavad uued piirangud kehtima Harjumaal ja Ida-Virumaal. 3. veebruarist hakkavad uued piirangud kehtima mujal Eestis.

Terviseameti poolt koostatud nimekiri madala ja kõrge riskiga tegevustest avaldatakse lähipäevil Terviseamet kodulehel. Kultuuriministeerium lisab sporditegevuse juhendisse viite Terviseameti nimekirjale esimesel võimalusel. Juhendid on leitavad Kultuuriministeeriumi kodulehel.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |