Uudised » Teated » HOIA äpp ning visuaalse kommunikatsiooni materjalid laialdaseks kasutamiseks

Kultuuriministeeriumi vahendatud teadaanne: HOIA äpp ning visuaalse kommunikatsiooni materjalid laialdaseks kasutamiseks

Koroonaviirus levib endiselt ning nakkuskordaja on olnud tõusuteel. Seetõttu tuletame teile meelde võimalusi, kuidas teavitada oma külastajaid, publikut, partnereid jne viiruse ohust. Suurem teadlikkus aitab pidurdada viiruse levikut ning hoida meie sektori avatuna.   

·        Palume alla laadida HOIA äpp  

·        Palume võimalusel kasutada mitmesuguseid visuaalse kommunikatsiooni materjale, mis on kaasas selle kirjaga

App Store’i ja Google Play poes saadaval olev koroonarakendus HOIA teavitab inimesi, kui nad on olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Rakenduse kasutajate telefonid vahetavad Bluetooth’i abil anonüümseid koode ning riik, äpi ega telefoni tootja ei kogu inimeste kohta andmeid. Rakendus on valminud Sotsiaalministeeriumi eestvedamisel, kuid selle loomisse on panustanud kokku 12 Eesti eraettevõtet, kes on teinud seda vabatahtlikult ja tasu saamata. Äpp täidab oma eesmärki siis, kui võimalikult paljud inimesed selle kasutusele võtavad. Olulisem äpiga seotud info on koondatud veebilehele https://hoia.me.

Kirjaga on kaasas visuaalsed materjalid (plakatite trükifailid, kleebised jm), mida palume levitada nii oma asutuses kui ka partneritele. Eesmärk on, et need materjalid jõuaksime kinodesse, teatritesse, kontsertide ja spordiürituste korraldajateni, koolidesse, restoranidesse, raamatukogudesse jne – kõikjale üle kultuurivälja, kus inimesed üksteisega kohtuvad. Põhisõnumitele, visuaalse kommunikatsiooni tööriistadele jm saab otse ligi siit: https://www.dropbox.com/sh/sxvioiln47nuywx/AABQaIBc5xYCAbV7P-Vqko1Pa?dl=0.

Ühtse visuaalse kommunikatsiooni tarbeks on loodud ka sotsiaalmeedia kujundused. Selleks, et iga organisatsioon või inimene saaks teha isiklikumat laadi üleskutse või põhjenduse äpi kasutamiseks Facebookis või Instagramis, on valminud postituste põhjad Canva keskkonnas. Logides Canva keskkonda sisse Google’i või Facebooki kaudu, saab kujundatud põhjadele kirjutada oma sõnumi ning selle keskkonnast alla laadida.

Eesti keeles: 

Vene keeles:

Detailsemat infot ülalpool edastatud materjalide kasutamise kohta annab Sotsiaalministeeriumi kommunikatsiooninõunik Eva Lehtla, 5564 3691, eva.lehtla@sm.ee.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |