Hooaeg 2023 / 2024

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Adrian Milani 0 0 0 0
2 Kuusalu/Arenculle Alfred Karna 0 0 0 0
3 SNSK Andrian Babilo 0 0 0 0
4 SHK Merikas Anete Meitern 0 0 0 0
5 SHK Merikas Anthon Meitern 0 0 0 0
6 SNSK Arina Pogorelova 0 0 0 0
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Aron Prjadko 0 0 0 0
8 SHK Merikas Aron Väli 0 0 0 0
9 SNSK Arseni Baksejev 0 0 0 0
10 SNSK Arseni Mihhailov 0 0 0 0
11 SNSK Artjom Garajev 0 0 0 0
12 SNSK Artjom Ulanov 0 0 0 0
13 Sparta Team Automaailm Artur Kuznetsov 0 0 0 0
14 SHK Merikas Ats Albert Sepp 0 0 0 0
15 Kuusalu/Arenculle Avo Mattias Kivikangur 0 0 0 0
16 SHK Merikas Axel Bruno Kark 0 0 0 0
17 SNSK Damir Zhzhonov 0 0 0 0
18 SNSK Daniil Kisselevits 0 0 0 0
19 SNSK Demjan Popovitš 0 0 0 0
20 Kehtna SK Edith Treimann 0 0 0 0
21 SNSK Egor Gaidar 0 0 0 0
22 SNSK Egor Kostikov 0 0 0 0
23 Kehtna SK Emma Tammus 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm Erik Salm 0 0 0 0
25 Kehtna SK Frank Antoni Rahu 0 0 0 0
26 EMÜ SK Georg Suviste 0 0 0 0
27 Kehtna SK Getter Karik 0 0 0 0
28 SNSK Grigori Korolenko 0 0 0 0
29 EMÜ SK Gustav Läll 0 0 0 0
30 Kuusalu/Arenculle Hans Kristjan Koppel 0 0 0 0
31 Kehtna SK Harry Karilaid 0 0 0 0
32 Kehtna SK Heiko-Hendri Jakobson 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Holger Rannula 0 0 0 0
34 Oru Põhikool Hugo Loik 0 0 0 0
35 SHK Merikas Hugo Mere 0 0 0 0
36 SHK Merikas Iiris Väli 0 0 0 0
37 SNSK Ilja Filipia 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Illimar Miško 0 0 0 0
39 Kuusalu/Arenculle Jakob Aasrand 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Janne Veetõusme 0 0 0 0
41 Kehtna SK Jasper Sildoja 0 0 0 0
42 Kuusalu/Arenculle Jasper Tomingas 0 0 0 0
43 SNSK Jegor Gorodetski 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Jete Ottenson 0 0 0 0
45 Kuusalu/Arenculle Johannes Aasrand 0 0 0 0
46 EMÜ SK Jonathan Konks 0 0 0 0
47 Kuusalu/Arenculle Joonatan Kaljurand 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Joosep Sander Heljand 0 0 0 0
49 EMÜ SK Joosep Tõnnisson 0 0 0 0
50 Kuusalu/Arenculle Julius Enno Nairismägi 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kaarel Eerik Kruus 0 0 0 0
52 Kehtna SK Kaisa Linder 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kalmer Sooniste 0 0 0 0
54 Kehtna SK Karita Silde 0 0 0 0
55 EMÜ SK Karl Kruusimägi 0 0 0 0
56 SHK Merikas Karl Kütt 0 0 0 0
57 Kuusalu/Arenculle Karl Sebastian Idavain 0 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
59 Kehtna SK KarL-Erik Palu 0 0 0 0
60 Kuusalu/Arenculle Karl-Marcus Kärvet 0 0 0 0
61 Oru Põhikool Karmen Piip 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 0 0 0 0
63 EMÜ SK Kaupo Rajamäe-Volmer 0 0 0 0
64 SHK Merikas Kaur Kivirai 0 0 0 0
65 Kehtna SK Kene Kase 0 0 0 0
66 Oru Põhikool Kenert Einsok 0 0 0 0
67 SHK Merikas Kimmo Kalle 0 0 0 0
68 SNSK Kirill Zjuzkov 0 0 0 0
69 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 0 0 0 0
70 Kuusalu/Arenculle Kristofer Liivo 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kristofer Robin Laur 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kätriin Kukk 0 0 0 0
73 Oru Põhikool Kätriin Thomson 0 0 0 0
74 EMÜ SK Lauri Lepist 0 0 0 0
75 EMÜ SK Lennart Lehto 0 0 0 0
76 Kehtna SK Lisete Läätsim 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Loore Ottenson 0 0 0 0
78 Kehtna SK Loviise Läätsim 0 0 0 0
79 Kuusalu/Arenculle Maikel Magnus Välja 0 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Marcus Õunmaa 0 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm Mark Berjozkin 0 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
83 Oru Põhikool Marta Meerits 0 0 0 0
84 Kuusalu/Arenculle Marten Kello 0 0 0 0
85 EMÜ SK Marten Läll 0 0 0 0
86 Oru Põhikool Marten Randorg 0 0 0 0
87 EMÜ SK Martin Lääniste 0 0 0 0
88 SHK Merikas Mattias Liiv 0 0 0 0
89 SNSK Maximilian Koroljov 0 0 0 0
90 Oru Põhikool Merek Remmelkoor 0 0 0 0
91 SHK Merikas Mihkel Kaju 0 0 0 0
92 Oru Põhikool Mikko Mario Kolk 0 0 0 0
93 Kuusalu/Arenculle Mirko-Kaspar Kõresoo 0 0 0 0
94 SNSK Miroslav Paponov 0 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Mona Marietta Teppan 0 0 0 0
96 SNSK Nicholas Koroljov 0 0 0 0
97 Oru Põhikool Nora Lisett Nässi 0 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Oliver Rennik 0 0 0 0
99 EMÜ SK Oto Malki 0 0 0 0
100 EMÜ SK Ott Robin Uusmaa 0 0 0 0
101 EMÜ SK Pärtel Väärt 0 0 0 0
102 SHK Merikas Raiko Trei 0 0 0 0
103 Oru Põhikool Rain Thomas Tuttelberg 0 0 0 0
104 Kuusalu/Arenculle Rainer Paalberg 0 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Ralf Rooteman 0 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Ranek Aas 0 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 0 0 0 0
108 SHK Merikas Rasmus Tamm 0 0 0 0
109 Kehtna SK Rauno Simmul 0 0 0 0
110 Kehtna SK Reio Loit 0 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Reio Sai 0 0 0 0
112 Kehtna SK Rihard Ojamets 0 0 0 0
113 Kehtna SK Riho Laam 0 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 0 0 0 0
115 EMÜ SK Risto Järv 0 0 0 0
116 SHK Merikas Roland Palomino 0 0 0 0
117 SNSK Roman Mitkov 0 0 0 0
118 Oru Põhikool Romet Piip 0 0 0 0
119 Kuusalu/Arenculle Romet Püü 0 0 0 0
120 EMÜ SK Ruudi Veiram 0 0 0 0
121 EMÜ SK Samuel Uiga 0 0 0 0
122 Sparta Team Automaailm Samuel Vaasma 0 0 0 0
123 SHK Merikas Sander Mägi 0 0 0 0
124 SNSK Savva Zemskov 0 0 0 0
125 Oru Põhikool Sebastian Köster 0 0 0 0
126 SNSK Serafim Suhhorukov 0 0 0 0
127 Kehtna SK Sergey Anula 0 0 0 0
128 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Siim Luhamäe 0 0 0 0
129 Kehtna SK Stefan Seinpalu 0 0 0 0
130 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
131 Kehtna SK Steven Kask 0 0 0 0
132 Sparta Team Automaailm Steven Linde 0 0 0 0
133 SNSK Timur Hannanov 0 0 0 0
134 Sparta Team Automaailm Tobias Järv 0 0 0 0
135 SHK Merikas Tobias Kalle 0 0 0 0
136 Kehtna SK Toomas Tammus 0 0 0 0
137 Oru Põhikool Tormi Tuul 0 0 0 0
138 Kehtna SK Triin Talmet 0 0 0 0
139 Kuusalu/Arenculle Uku Aron Kattai 0 0 0 0
140 Kehtna SK Victoria Virki 0 0 0 0
141 Sparta Team Automaailm William Friedrich Velström 0 0 0 0

U14

Olivia 10EMÜKehtna SKSpartaSNSKKuusalu/ArenculleOru PõhikoolSHK MerikasSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 1010 - 19 - 519 - 032 - 070-6121
EMÜ SK5 - 012 - 617-662
Kehtna SK4 - 311 - 015-363
Sparta Team Automaailm1 - 100 - 53 - 27 - 211-1964
SNSK5 - 96 - 122 - 33 - 57 - 323-3235
Kuusalu/Arenculle3 - 42 - 75 - 310-1436
Oru Põhikool0 - 193 - 73-2607
SHK Merikas0 - 320 - 110-4308

U14

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 1044000070 - 612
EMÜ SK22000017 - 66
Kehtna SK22000015 - 36
Sparta Team Automaailm42020011 - 196
SNSK51040023 - 323
Kuusalu/Arenculle31020010 - 143
Oru Põhikool2002003 - 260
SHK Merikas2002000 - 430

U14

U14

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Ranek Aas 4 31 10 41
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kaarel Eerik Kruus 4 11 12 23
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Reio Sai 4 9 4 13
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kätriin Kukk 4 3 9 12
5 Kehtna SK Jasper Sildoja 2 8 1 9
6 EMÜ SK Marten Läll 2 5 4 9
7 SNSK Serafim Suhhorukov 5 8 1 9
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Markus Aleksander Teppan 4 4 3 7
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kalmer Sooniste 4 5 1 6
10 EMÜ SK Gustav Läll 2 3 2 5
11 Sparta Team Automaailm Mark Berjozkin 4 4 1 5
12 Sparta Team Automaailm Ralf Rooteman 4 4 1 5
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Janne Veetõusme 4 3 2 5
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Loore Ottenson 4 2 3 5
15 EMÜ SK Ruudi Veiram 2 3 1 4
16 Kuusalu/Arenculle Joonatan Kaljurand 2 2 2 4
17 Kuusalu/Arenculle Karl-Marcus Kärvet 3 3 1 4
18 Sparta Team Automaailm Holger Rannula 4 1 3 4
19 SNSK Egor Kostikov 5 4 0 4
20 SNSK Damir Zhzhonov 5 2 2 4
21 SNSK Roman Mitkov 5 2 2 4
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Illimar Miško 1 1 2 3
23 Kehtna SK Edith Treimann 2 2 1 3
24 Kehtna SK Getter Karik 2 1 2 3
25 EMÜ SK Lennart Lehto 2 1 2 3
26 Kehtna SK Toomas Tammus 2 0 3 3
27 SNSK Jegor Gorodetski 3 1 2 3
28 Sparta Team Automaailm William Friedrich Velström 4 1 2 3
29 EMÜ SK Pärtel Väärt 2 2 0 2
30 Kehtna SK Frank Antoni Rahu 2 1 1 2
31 Oru Põhikool Karmen Piip 2 1 1 2
32 Oru Põhikool Merek Remmelkoor 2 1 1 2
33 EMÜ SK Oto Malki 2 1 1 2
34 Kehtna SK Rihard Ojamets 2 1 1 2
35 Kehtna SK Steven Kask 2 1 1 2
36 Kehtna SK Victoria Virki 2 1 1 2
37 Kuusalu/Arenculle Karl Sebastian Idavain 3 2 0 2
38 Kuusalu/Arenculle Maikel Magnus Välja 3 1 1 2
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Jete Ottenson 4 0 2 2
40 SNSK Maximilian Koroljov 5 1 1 2
41 SNSK Artjom Garajev 1 0 1 1
42 EMÜ SK Adrian Milani 2 1 0 1
43 SNSK Arina Pogorelova 2 1 0 1
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Aron Prjadko 2 1 0 1
45 Oru Põhikool Romet Piip 2 1 0 1
46 Sparta Team Automaailm Samuel Vaasma 2 1 0 1
47 EMÜ SK Georg Suviste 2 0 1 1
48 SNSK Grigori Korolenko 2 0 1 1
49 Oru Põhikool Hugo Loik 2 0 1 1
50 EMÜ SK Kaupo Rajamäe-Volmer 2 0 1 1
51 Kuusalu/Arenculle Avo Mattias Kivikangur 3 1 0 1
52 Kuusalu/Arenculle Mirko-Kaspar Kõresoo 3 1 0 1
53 Sparta Team Automaailm Steven Linde 3 0 1 1
54 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 4 0 1 1
55 SNSK Ilja Filipia 5 0 1 1
56 SHK Merikas Anete Meitern 0 0 0 0
57 SHK Merikas Aron Väli 0 0 0 0
58 SNSK Arseni Baksejev 0 0 0 0
59 SNSK Arseni Mihhailov 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Artur Kuznetsov 0 0 0 0
61 SNSK Daniil Kisselevits 0 0 0 0
62 Kehtna SK Harry Karilaid 0 0 0 0
63 Kehtna SK Heiko-Hendri Jakobson 0 0 0 0
64 EMÜ SK Joosep Tõnnisson 0 0 0 0
65 Kehtna SK KarL-Erik Palu 0 0 0 0
66 SHK Merikas Kaur Kivirai 0 0 0 0
67 Kehtna SK Kene Kase 0 0 0 0
68 Oru Põhikool Kenert Einsok 0 0 0 0
69 SNSK Kirill Zjuzkov 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kristofer Robin Laur 0 0 0 0
71 EMÜ SK Lauri Lepist 0 0 0 0
72 Kehtna SK Loviise Läätsim 0 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Marcus Õunmaa 0 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Oliver Rennik 0 0 0 0
75 EMÜ SK Ott Robin Uusmaa 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 0 0 0 0
77 Kehtna SK Reio Loit 0 0 0 0
78 Kehtna SK Riho Laam 0 0 0 0
79 EMÜ SK Risto Järv 0 0 0 0
80 SNSK Savva Zemskov 0 0 0 0
81 Kehtna SK Sergey Anula 0 0 0 0
82 SNSK Timur Hannanov 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Tobias Järv 0 0 0 0
84 SHK Merikas Tobias Kalle 0 0 0 0
85 Kehtna SK Triin Talmet 0 0 0 0
86 SNSK Andrian Babilo 1 0 0 0
87 Kehtna SK Emma Tammus 1 0 0 0
88 Kuusalu/Arenculle Jasper Tomingas 1 0 0 0
89 Kuusalu/Arenculle Julius Enno Nairismägi 1 0 0 0
90 SNSK Miroslav Paponov 1 0 0 0
91 Kehtna SK Rauno Simmul 1 0 0 0
92 Kuusalu/Arenculle Romet Püü 1 0 0 0
93 SHK Merikas Anthon Meitern 2 0 0 0
94 SHK Merikas Ats Albert Sepp 2 0 0 0
95 SHK Merikas Axel Bruno Kark 2 0 0 0
96 SNSK Demjan Popovitš 2 0 0 0
97 SHK Merikas Hugo Mere 2 0 0 0
98 SHK Merikas Iiris Väli 2 0 0 0
99 EMÜ SK Jonathan Konks 2 0 0 0
100 Kehtna SK Kaisa Linder 2 0 0 0
101 Kehtna SK Karita Silde 2 0 0 0
102 EMÜ SK Karl Kruusimägi 2 0 0 0
103 SHK Merikas Karl Kütt 2 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 2 0 0 0
105 SHK Merikas Kimmo Kalle 2 0 0 0
106 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 2 0 0 0
107 Oru Põhikool Kätriin Thomson 2 0 0 0
108 Kehtna SK Lisete Läätsim 2 0 0 0
109 Oru Põhikool Marta Meerits 2 0 0 0
110 Oru Põhikool Marten Randorg 2 0 0 0
111 EMÜ SK Martin Lääniste 2 0 0 0
112 SHK Merikas Mattias Liiv 2 0 0 0
113 SHK Merikas Mihkel Kaju 2 0 0 0
114 Oru Põhikool Mikko Mario Kolk 2 0 0 0
115 SNSK Nicholas Koroljov 2 0 0 0
116 Oru Põhikool Nora Lisett Nässi 2 0 0 0
117 SHK Merikas Raiko Trei 2 0 0 0
118 Oru Põhikool Rain Thomas Tuttelberg 2 0 0 0
119 SHK Merikas Rasmus Tamm 2 0 0 0
120 SHK Merikas Roland Palomino 2 0 0 0
121 EMÜ SK Samuel Uiga 2 0 0 0
122 SHK Merikas Sander Mägi 2 0 0 0
123 Oru Põhikool Sebastian Köster 2 0 0 0
124 Kehtna SK Stefan Seinpalu 2 0 0 0
125 Oru Põhikool Stefi Ormak 2 0 0 0
126 Oru Põhikool Tormi Tuul 2 0 0 0
127 Kuusalu/Arenculle Alfred Karna 3 0 0 0
128 Kuusalu/Arenculle Hans Kristjan Koppel 3 0 0 0
129 Kuusalu/Arenculle Jakob Aasrand 3 0 0 0
130 Kuusalu/Arenculle Johannes Aasrand 3 0 0 0
131 Kuusalu/Arenculle Kristofer Liivo 3 0 0 0
132 Kuusalu/Arenculle Marten Kello 3 0 0 0
133 Kuusalu/Arenculle Rainer Paalberg 3 0 0 0
134 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Siim Luhamäe 3 0 0 0
135 Kuusalu/Arenculle Uku Aron Kattai 3 0 0 0
136 Sparta Team Automaailm Erik Salm 4 0 0 0
137 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Joosep Sander Heljand 4 0 0 0
138 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 4 0 0 0
139 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Mona Marietta Teppan 4 0 0 0
140 SNSK Artjom Ulanov 5 0 0 0
141 SNSK Egor Gaidar 5 0 0 0

U14

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 10Joosep SanderHeljand571313100,0
2. Kehtna SKKaritaSilde84242187,5
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 10SiimLuhamäe111363083,3
4. Sparta Team AutomaailmKarla MihkelKutsar168977880,4
5. Kuusalu/ArenculleUku AronKattai126624877,4
6. EMÜ SKKristoKruusmaa84262076,9
7. SNSKEgorGaidar126644976,6
8. SNSKMiroslavPaponov42171270,6
9. Oru PõhikoolStefiOrmak70563766,1
10. SHK MerikasKimmoKalle81955659,0
11. SNSKAndrianBabilo42281657,1
12. Oru PõhikoolTormiTuul1412541,7
13. SHK MerikasRolandPalomino35120,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |