Hooaeg 2026 / 2027

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Lekrings/CPSS Adrija Krieviņa 0 0 0 0
2 NND/RJTC Allana Kolosova 0 0 0 0
3 NND/RJTC Anni Puumalainen 0 0 0 0
4 Lekrings/CPSS Annija Dārta Dankfelde 0 0 0 0
5 Lekrings/CPSS Annija Nikolajeva 0 0 0 0
6 Rubene Asnāte Pēlmane 0 0 0 0
7 Lekrings/CPSS Beatrise Pavare 0 0 0 0
8 Rubene Daniela Dafne Hāne 0 0 0 0
9 Rubene Danute Tinkuse 0 0 0 0
10 NND/RJTC Dārta Derupa 0 0 0 0
11 Lekrings/CPSS Dārta Malkava 0 0 0 0
12 Sparta Deliise Dorbek 0 0 0 0
13 Lekrings/CPSS Džeina Eglīte 0 0 0 0
14 Sparta Elen Tabbak 0 0 0 0
15 NND/RJTC Elīna Dīce 0 0 0 0
16 Sparta Elina Liin 0 0 0 0
17 Rubene Elina Ludriksone 0 0 0 0
18 Lekrings/CPSS Elīna Ulme 0 0 0 0
19 Lekrings/CPSS Elīza Anastasija Pētersone 0 0 0 0
20 Lekrings/CPSS Elīza Eikena 0 0 0 0
21 Rubene Elīza Elizabete Bērziņa 0 0 0 0
22 Lekrings/CPSS Elizabete Malnača 0 0 0 0
23 Rubene Emīlija Salaciete 0 0 0 0
24 Lekrings/CPSS Enija Kalniņa 0 0 0 0
25 Lekrings/CPSS Evelīna Barka 0 0 0 0
26 NND/RJTC Evelīna Drozdova 0 0 0 0
27 Rubene Evelina Liepina 0 0 0 0
28 Rubene Greta Berga 0 0 0 0
29 Sparta Hanna Liisa Sulg 0 0 0 0
30 Sparta Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
31 Sparta Hanna-Loore Nõges 0 0 0 0
32 Rubene Ieva Jete Jansone 0 0 0 0
33 NND/RJTC Ilze Dobele 0 0 0 0
34 Sparta Johanna Siling 0 0 0 0
35 Rubene Julija Eglite 0 0 0 0
36 Sparta Kadre Lahtmets 0 0 0 0
37 Sparta Karina Girs 0 0 0 0
38 NND/RJTC Karīna Saidova 0 0 0 0
39 Rubene Karina Šoka 0 0 0 0
40 Sparta Karita Silde 0 0 0 0
41 Lekrings/CPSS Katrīna Dārta Kārkliņa 0 0 0 0
42 Lekrings/CPSS Katrīna Rone 0 0 0 0
43 Rubene Keita Balode 0 0 0 0
44 Lekrings/CPSS Keita Zavadska 0 0 0 0
45 NND/RJTC Klinta Martinjekaba 0 0 0 0
46 NND/RJTC Klinta Rovīte 0 0 0 0
47 Sparta Kristi Rickberg 0 0 0 0
48 Rubene Kristīne Kirilova 0 0 0 0
49 Sparta Kädi Keinast 0 0 0 0
50 Sparta Lisete Läätsim 0 0 0 0
51 NND/RJTC Loreta Nemiro 0 0 0 0
52 Lekrings/CPSS Loreta Vaļģe 0 0 0 0
53 NND/RJTC Lota Barkane-Kovaļenko 0 0 0 0
54 Sparta Lota-Ann Haga 0 0 0 0
55 Sparta Loviise Läätsim 0 0 0 0
56 NND/RJTC Luīze Raseiceva 0 0 0 0
57 Rubene Maija Justine Jekabsone 0 0 0 0
58 Sparta Marge Pent 0 0 0 0
59 Rubene Marta Drille 0 0 0 0
60 Rubene Marta Gaugere 0 0 0 0
61 Rubene Marta Lība Zameca 0 0 0 0
62 NND/RJTC Marta Reke 0 0 0 0
63 Sparta Melani Arusalu 0 0 0 0
64 Sparta Merliin Arusalu 0 0 0 0
65 Sparta Mia-Maria Mõttus 0 0 0 0
66 Sparta Miia-Lota Jõõts 0 0 0 0
67 Sparta Mona-Lisa Lusti 0 0 0 0
68 Lekrings/CPSS Nikola Laure 0 0 0 0
69 Lekrings/CPSS Olīvija Jarohoviča 0 0 0 0
70 Sparta Piret Puidak 0 0 0 0
71 Lekrings/CPSS Rebeka Laure 0 0 0 0
72 Sparta Reelika Liiv 0 0 0 0
73 Sparta Saara Romandi 0 0 0 0
74 Lekrings/CPSS Sanija Pokkere 0 0 0 0
75 Rubene Sanija Ramona Ābeltiņa 0 0 0 0
76 Sparta Sigrid Anderson 0 0 0 0
77 Rubene Simona Grāpēna 0 0 0 0
78 NND/RJTC Sindija Žīgure 0 0 0 0
79 Lekrings/CPSS Sintija Bāliņa 0 0 0 0
80 Sparta Stella Starkopf 0 0 0 0
81 Rubene Zanda Antone 0 0 0 0
82 Sparta Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
83 Rubene Valerija Kaulina 0 0 0 0
84 Sparta Victoria Virki 0 0 0 0

EST-LAT N

RubeneNND/RJTCLekrings/CPSSSpartaSuhePunkteKoht
Rubene2 - 613 - 58 - 5
16 - 2
39-1891
NND/RJTC6 - 27 - 213-462
Lekrings/CPSS5 - 132 - 76 - 413-2433
Sparta5 - 8
2 - 16
4 - 611-3004

EST-LAT N

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Rubene43010039 - 189
NND/RJTC22000013 - 46
Lekrings/CPSS31020013 - 243
Sparta30030011 - 300

EST-LAT N

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Rubene Simona Grāpēna 4 11 12 23
2 Rubene Emīlija Salaciete 4 10 8 18
3 Lekrings/CPSS Olīvija Jarohoviča 3 6 3 9
4 NND/RJTC Elīna Dīce 2 5 3 8
5 NND/RJTC Loreta Nemiro 2 4 3 7
6 Rubene Marta Drille 4 3 4 7
7 Rubene Ieva Jete Jansone 4 5 1 6
8 Rubene Danute Tinkuse 3 2 2 4
9 Sparta Kadre Lahtmets 3 2 2 4
10 Sparta Stella Starkopf 3 1 3 4
11 Lekrings/CPSS Nikola Laure 3 3 0 3
12 Sparta Kristi Rickberg 3 1 2 3
13 Rubene Daniela Dafne Hāne 4 0 3 3
14 NND/RJTC Marta Reke 1 0 2 2
15 NND/RJTC Klinta Martinjekaba 2 2 0 2
16 Lekrings/CPSS Dārta Malkava 2 0 2 2
17 Sparta Kädi Keinast 3 2 0 2
18 Sparta Piret Puidak 3 2 0 2
19 Lekrings/CPSS Annija Dārta Dankfelde 3 1 1 2
20 Lekrings/CPSS Katrīna Dārta Kārkliņa 3 1 1 2
21 Rubene Marta Lība Zameca 3 0 2 2
22 Rubene Asnāte Pēlmane 4 2 0 2
23 Rubene Evelina Liepina 4 2 0 2
24 Rubene Greta Berga 4 2 0 2
25 Rubene Sanija Ramona Ābeltiņa 4 2 0 2
26 Rubene Maija Justine Jekabsone 4 0 2 2
27 Sparta Reelika Liiv 1 1 0 1
28 Lekrings/CPSS Enija Kalniņa 1 0 1 1
29 Lekrings/CPSS Evelīna Barka 2 1 0 1
30 NND/RJTC Evelīna Drozdova 2 1 0 1
31 NND/RJTC Luīze Raseiceva 2 1 0 1
32 Lekrings/CPSS Annija Nikolajeva 2 0 1 1
33 Lekrings/CPSS Elīna Ulme 2 0 1 1
34 NND/RJTC Klinta Rovīte 2 0 1 1
35 Sparta Melani Arusalu 2 0 1 1
36 Sparta Hanna-Liisa Õispuu 3 1 0 1
37 Sparta Victoria Virki 3 1 0 1
38 Lekrings/CPSS Adrija Krieviņa 3 0 1 1
39 Rubene Kristīne Kirilova 3 0 1 1
40 Lekrings/CPSS Loreta Vaļģe 3 0 1 1
41 Sparta Loviise Läätsim 3 0 1 1
42 Sparta Triinu-Liis Kuriks 3 0 1 1
43 NND/RJTC Dārta Derupa 0 0 0 0
44 Sparta Deliise Dorbek 0 0 0 0
45 Lekrings/CPSS Džeina Eglīte 0 0 0 0
46 Sparta Elen Tabbak 0 0 0 0
47 Sparta Elina Liin 0 0 0 0
48 Rubene Elīza Elizabete Bērziņa 0 0 0 0
49 Sparta Karina Girs 0 0 0 0
50 Lekrings/CPSS Katrīna Rone 0 0 0 0
51 Lekrings/CPSS Keita Zavadska 0 0 0 0
52 Sparta Marge Pent 0 0 0 0
53 Sparta Miia-Lota Jõõts 0 0 0 0
54 Lekrings/CPSS Sanija Pokkere 0 0 0 0
55 Sparta Sigrid Anderson 0 0 0 0
56 Rubene Valerija Kaulina 0 0 0 0
57 Lekrings/CPSS Elīza Anastasija Pētersone 1 0 0 0
58 Rubene Marta Gaugere 1 0 0 0
59 Sparta Mona-Lisa Lusti 1 0 0 0
60 NND/RJTC Allana Kolosova 2 0 0 0
61 NND/RJTC Anni Puumalainen 2 0 0 0
62 Lekrings/CPSS Elizabete Malnača 2 0 0 0
63 Sparta Hanna Liisa Sulg 2 0 0 0
64 Sparta Hanna-Loore Nõges 2 0 0 0
65 NND/RJTC Ilze Dobele 2 0 0 0
66 NND/RJTC Karīna Saidova 2 0 0 0
67 NND/RJTC Lota Barkane-Kovaļenko 2 0 0 0
68 Sparta Merliin Arusalu 2 0 0 0
69 Sparta Mia-Maria Mõttus 2 0 0 0
70 Lekrings/CPSS Rebeka Laure 2 0 0 0
71 NND/RJTC Sindija Žīgure 2 0 0 0
72 Rubene Zanda Antone 2 0 0 0
73 Lekrings/CPSS Beatrise Pavare 3 0 0 0
74 Lekrings/CPSS Elīza Eikena 3 0 0 0
75 Sparta Johanna Siling 3 0 0 0
76 Rubene Julija Eglite 3 0 0 0
77 Sparta Karita Silde 3 0 0 0
78 Sparta Lisete Läätsim 3 0 0 0
79 Sparta Lota-Ann Haga 3 0 0 0
80 Sparta Saara Romandi 3 0 0 0
81 Lekrings/CPSS Sintija Bāliņa 3 0 0 0
82 Rubene Elina Ludriksone 4 0 0 0
83 Rubene Karina Šoka 4 0 0 0
84 Rubene Keita Balode 4 0 0 0

EST-LAT N

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. NND/RJTCAllanaKolosova120444090,9
2. RubeneKristīneKirilova180897685,4
3. Lekrings/CPSSSintijaBāliņa18012510180,8
4. RubeneKarinaŠoka60231878,3
5. SpartaMerliinArusalu100463065,2
6. SpartaKaritaSilde80271451,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Kadaka tee 42a, 12915 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 566 21 873 |