Hooaeg 2026 / 2027

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 FK Talsi/TNSS/Krauzers Adrians Spunde 0 0 0 0
2 FK Talsi/TNSS/Krauzers Aldis Banders 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 0 0 0 0
4 FK Talsi/TNSS/Krauzers Aleksis Šērs 0 0 0 0
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 0 0 0 0
6 FBK SĀC Alvis Dāle 0 0 0 0
7 FK Talsi/TNSS/Krauzers Andris Briedis 0 0 0 0
8 Ķekava Anrijs Strazdinš 0 0 0 0
9 Sparta Team Automaailm Anton Fjodorov 0 0 0 0
10 FS Masters/Ulbroka Artemijs Smirnovs 0 0 0 0
11 FK Talsi/TNSS/Krauzers Artis Raitums 0 0 0 0
12 FBK SĀC Artis Saldatenoks 0 0 0 0
13 FK Talsi/TNSS/Krauzers Artis Upitis 0 0 0 0
14 Sparta Team Automaailm Artur Okruzko 0 0 0 0
15 FBK SĀC Daniel Feher 0 0 0 0
16 FS Masters/Ulbroka Davids Cimža 0 0 0 0
17 FK Talsi/TNSS/Krauzers Davis Auzinš 0 0 0 0
18 FBK SĀC Dēvids Osītis 0 0 0 0
19 FK Talsi/TNSS/Krauzers Dilans Kronentals 0 0 0 0
20 FS Masters/Ulbroka Edijs Šenbergs 0 0 0 0
21 FK Talsi/TNSS/Krauzers Eduards Sokolovs 0 0 0 0
22 Ķekava Edvards Hazners 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Egert Unga 0 0 0 0
24 Ķekava Elvis Kakis 0 0 0 0
25 FS Masters/Ulbroka Emils Jancevskis 0 0 0 0
26 Ķekava Emils Kašs 0 0 0 0
27 FBK SĀC Emīls Zīverts 0 0 0 0
28 Ķekava Endijs Kleistrovs 0 0 0 0
29 Ķekava Endijs Umberts Barruss 0 0 0 0
30 Ķekava Endijs Vilde 0 0 0 0
31 FBK SĀC Ervins Zile 0 0 0 0
32 FS Masters/Ulbroka Everts Miezis 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 0 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia Gregor Rande 0 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
36 FBK SĀC Gustavs Celminš 0 0 0 0
37 FK Talsi/TNSS/Krauzers Gustavs Graholskis 0 0 0 0
38 FS Masters/Ulbroka Gustavs Liekninš 0 0 0 0
39 FBK SĀC Gusts Jurevics 0 0 0 0
40 FS Masters/Ulbroka Gvido Grjunbergs 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
42 FBK SĀC Henrijs Banga 0 0 0 0
43 FS Masters/Ulbroka Henrijs Gustavs Magons 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Jaan Kukk 0 0 0 0
46 FBK SĀC Jānis Boroduška 0 0 0 0
47 FK Talsi/TNSS/Krauzers Janis Ragovskis 0 0 0 0
48 FK Talsi/TNSS/Krauzers Janis Škutans 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Jasper Sildoja 0 0 0 0
51 FBK SĀC Jekabs Skriveris 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Joosep Perandi 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaarel Eerik Kruus 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaidar Sai 0 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Karl Oskar Vikk 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
59 Ķekava Karlis Degins 0 0 0 0
60 FS Masters/Ulbroka Karlis Felšus 0 0 0 0
61 FK Talsi/TNSS/Krauzers Karlis Laukmanis 0 0 0 0
62 Ķekava Karlis Pupils 0 0 0 0
63 FS Masters/Ulbroka Karlis Spilbergs 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 0 0 0 0
66 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
68 Ķekava Kirils Namlinskis 0 0 0 0
69 FK Talsi/TNSS/Krauzers Klavs Araks 0 0 0 0
70 Ķekava Klavs ZiedoniS-Jansons 0 0 0 0
71 FK Talsi/TNSS/Krauzers Klavs Vitols 0 0 0 0
72 Ķekava Kristaps Laugalis 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 0 0 0 0
74 FS Masters/Ulbroka Kristers Leksis 0 0 0 0
75 FBK SĀC Kristers Orlovs 0 0 0 0
76 FK Talsi/TNSS/Krauzers Kristers Tiltinš 0 0 0 0
77 FS Masters/Ulbroka Kristers Tisinš 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
79 FBK SĀC Kristiāns Kociņš 0 0 0 0
80 FBK SĀC Kristians Melkus 0 0 0 0
81 FS Masters/Ulbroka Krišjanis Tiltinš 0 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
83 FS Masters/Ulbroka Lauris Nazarovs 0 0 0 0
84 Ķekava Linards Logins 0 0 0 0
85 FS Masters/Ulbroka Maksis Kluga 0 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Marek Rosin 0 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin 0 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Markus Loo 0 0 0 0
90 FS Masters/Ulbroka Markus Sanders 0 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe / Olivia Marten Teppan 0 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia Martin Rosin 0 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 0 0 0 0
95 Ķekava Martinš Urtans 0 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 0 0 0 0
97 FK Talsi/TNSS/Krauzers Matiss Jorens Švedenbergs 0 0 0 0
98 FBK SĀC Matīss Kristiāns Kirmuška 0 0 0 0
99 Sparta Team Automaailm Mats Tamme 0 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mikk Allika 0 0 0 0
101 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 0 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Niko Tauno Petteri Impiö 0 0 0 0
103 FS Masters/Ulbroka Nikolass Burbo 0 0 0 0
104 FS Masters/Ulbroka Niks Blumfelds 0 0 0 0
105 FBK SĀC Niks Cekarevs 0 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
107 FK Talsi/TNSS/Krauzers Olivers Dvarons 0 0 0 0
108 Ķekava Patriks Bliska 0 0 0 0
109 Ķekava Patriks Zvejnieks 0 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia Petri Pükkenen 0 0 0 0
111 FS Masters/Ulbroka Ralfs Kruminš 0 0 0 0
112 FBK SĀC Ralfs Krutkēvičs 0 0 0 0
113 Ķekava Ralfs Orste 0 0 0 0
114 FBK SĀC Ralfs Stratans 0 0 0 0
115 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ranek Aas 0 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Moora 0 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja 0 0 0 0
118 FBK SĀC Regnars Zukuls 0 0 0 0
119 Ķekava Reinis Kirilko 0 0 0 0
120 Ķekava Reinis Melgailis 0 0 0 0
121 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
122 FS Masters/Ulbroka Renars Liepinš 0 0 0 0
123 Ķekava Renars Valuks 0 0 0 0
124 Sparta Team Automaailm Rene Kärner 0 0 0 0
125 Ķekava Ricards Orste 0 0 0 0
126 Sparta Team Automaailm Rihard Ojamets 0 0 0 0
127 FK Talsi/TNSS/Krauzers Rihards Mertens 0 0 0 0
128 Jõgeva SK Tähe / Olivia Robert Tamme 0 0 0 0
129 FS Masters/Ulbroka Roberts Brants 0 0 0 0
130 FS Masters/Ulbroka Roberts Timma 0 0 0 0
131 FS Masters/Ulbroka Roberts Trofimenko 0 0 0 0
132 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
133 FK Talsi/TNSS/Krauzers Rojs Jansons 0 0 0 0
134 FBK SĀC Rolands Gustavs Vaivads 0 0 0 0
135 FS Masters/Ulbroka Rolands Kovalevskis 0 0 0 0
136 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rome Andro Moora 0 0 0 0
137 Ķekava Rudolfs Dilbergs 0 0 0 0
138 FBK SĀC Rūdolfs Jānis Gremze 0 0 0 0
139 FK Talsi/TNSS/Krauzers Rudolfs Niedrajs 0 0 0 0
140 Sparta Team Automaailm Sander Suurtalu 0 0 0 0
141 FK Talsi/TNSS/Krauzers Sandijs Gabriels Silinš 0 0 0 0
142 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 0 0 0 0
143 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 0 0 0 0
144 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 0 0 0 0
145 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 0 0 0 0
146 Sparta Team Automaailm Tanel Kasenurm 0 0 0 0
147 FK Talsi/TNSS/Krauzers Tomass Volodjkins 0 0 0 0
148 FK Talsi/TNSS/Krauzers Toms Akmeņlauks 0 0 0 0
149 Ķekava Toms Keirans 0 0 0 0
150 FK Talsi/TNSS/Krauzers Toms Tramdahs 0 0 0 0
151 FS Masters/Ulbroka Ulvis Metra 0 0 0 0
152 FS Masters/Ulbroka Valdis Valters Vanags 0 0 0 0
153 Ķekava Valters Kalnietis 0 0 0 0
154 FK Talsi/TNSS/Krauzers Valters Kasjanenko 0 0 0 0
155 Ķekava Valters Priede 0 0 0 0
156 Jõgeva SK Tähe / Olivia Vjatšeslav Maksimov 0 0 0 0

EST-LAT M

FK Talsi/TNSS/KrauzersFS Masters/UlbrokaFBK SĀCSpartaĶekavaJSK TäheSuhePunkteKoht
FK Talsi/TNSS/Krauzers3 - 27 - 39 - 511 - 230-12121
FS Masters/Ulbroka2 - 311 - 45 - 87 - 625-2152
FBK SĀC3 - 74 - 117 - 514-2333
Sparta Team Automaailm8 - 58-534
Ķekava5 - 96 - 75 - 716-2315
Jõgeva SK Tähe / Olivia2 - 112-1106

EST-LAT M

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
FK Talsi/TNSS/Krauzers44000030 - 1212
FS Masters/Ulbroka41120025 - 215
FBK SĀC31020014 - 233
Sparta Team Automaailm1100008 - 53
Ķekava30021016 - 231
Jõgeva SK Tähe / Olivia1001002 - 110

EST-LAT M

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 FK Talsi/TNSS/Krauzers Rudolfs Niedrajs 4 3 6 9
2 FK Talsi/TNSS/Krauzers Klavs Araks 4 4 4 8
3 Ķekava Klavs ZiedoniS-Jansons 3 4 3 7
4 Sparta Team Automaailm Tanel Kasenurm 1 5 1 6
5 FBK SĀC Dēvids Osītis 2 3 3 6
6 FK Talsi/TNSS/Krauzers Janis Ragovskis 4 4 1 5
7 FS Masters/Ulbroka Gvido Grjunbergs 4 3 2 5
8 FS Masters/Ulbroka Kristers Leksis 4 3 2 5
9 FS Masters/Ulbroka Roberts Timma 4 3 2 5
10 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 1 1 3 4
11 FBK SĀC Kristers Orlovs 2 3 1 4
12 FBK SĀC Niks Cekarevs 3 3 1 4
13 FS Masters/Ulbroka Karlis Felšus 4 4 0 4
14 FK Talsi/TNSS/Krauzers Aleksis Šērs 4 3 1 4
15 FK Talsi/TNSS/Krauzers Artis Raitums 4 0 4 4
16 FS Masters/Ulbroka Krišjanis Tiltinš 1 2 1 3
17 FBK SĀC Rūdolfs Jānis Gremze 2 1 2 3
18 FS Masters/Ulbroka Niks Blumfelds 3 3 0 3
19 Ķekava Toms Keirans 3 3 0 3
20 FBK SĀC Ralfs Stratans 3 2 1 3
21 FBK SĀC Alvis Dāle 3 1 2 3
22 Ķekava Endijs Umberts Barruss 3 1 2 3
23 FK Talsi/TNSS/Krauzers Kristers Tiltinš 3 1 2 3
24 Ķekava Rudolfs Dilbergs 3 1 2 3
25 FS Masters/Ulbroka Valdis Valters Vanags 3 1 2 3
26 Ķekava Valters Kalnietis 3 1 2 3
27 FK Talsi/TNSS/Krauzers Davis Auzinš 4 3 0 3
28 FK Talsi/TNSS/Krauzers Adrians Spunde 4 1 2 3
29 FS Masters/Ulbroka Edijs Šenbergs 4 1 2 3
30 FS Masters/Ulbroka Gustavs Liekninš 4 1 2 3
31 FS Masters/Ulbroka Rolands Kovalevskis 1 1 1 2
32 FK Talsi/TNSS/Krauzers Toms Akmeņlauks 1 1 1 2
33 FK Talsi/TNSS/Krauzers Eduards Sokolovs 2 1 1 2
34 Ķekava Kristaps Laugalis 3 2 0 2
35 Ķekava Valters Priede 3 1 1 2
36 FBK SĀC Artis Saldatenoks 3 0 2 2
37 FS Masters/Ulbroka Emils Jancevskis 3 0 2 2
38 Ķekava Reinis Melgailis 3 0 2 2
39 Ķekava Renars Valuks 3 0 2 2
40 FK Talsi/TNSS/Krauzers Klavs Vitols 4 2 0 2
41 FK Talsi/TNSS/Krauzers Karlis Laukmanis 4 1 1 2
42 FK Talsi/TNSS/Krauzers Aldis Banders 4 0 2 2
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk 1 1 0 1
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kert Kristjan Kukk 1 1 0 1
45 Sparta Team Automaailm Robin Savi 1 1 0 1
46 FK Talsi/TNSS/Krauzers Rojs Jansons 1 1 0 1
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 1 0 1 1
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Moora 1 0 1 1
49 FS Masters/Ulbroka Roberts Trofimenko 2 1 0 1
50 FS Masters/Ulbroka Ulvis Metra 2 1 0 1
51 Ķekava Elvis Kakis 3 1 0 1
52 FBK SĀC Gustavs Celminš 3 1 0 1
53 FK Talsi/TNSS/Krauzers Matiss Jorens Švedenbergs 3 1 0 1
54 Ķekava Patriks Zvejnieks 3 1 0 1
55 FBK SĀC Jānis Boroduška 3 0 1 1
56 FBK SĀC Matīss Kristiāns Kirmuška 3 0 1 1
57 FS Masters/Ulbroka Nikolass Burbo 3 0 1 1
58 FK Talsi/TNSS/Krauzers Olivers Dvarons 3 0 1 1
59 FK Talsi/TNSS/Krauzers Janis Škutans 4 1 0 1
60 FS Masters/Ulbroka Renars Liepinš 4 1 0 1
61 FS Masters/Ulbroka Kristers Tisinš 4 0 1 1
62 FS Masters/Ulbroka Lauris Nazarovs 4 0 1 1
63 FK Talsi/TNSS/Krauzers Sandijs Gabriels Silinš 4 0 1 1
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 0 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Anton Fjodorov 0 0 0 0
66 Sparta Team Automaailm Egert Unga 0 0 0 0
67 Ķekava Emils Kašs 0 0 0 0
68 Ķekava Endijs Kleistrovs 0 0 0 0
69 Ķekava Endijs Vilde 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Joosep Perandi 0 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaarel Eerik Kruus 0 0 0 0
74 Ķekava Karlis Degins 0 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Markus Loo 0 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe / Olivia Marten Teppan 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia Martin Rosin 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 0 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mikk Allika 0 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 0 0 0 0
85 Ķekava Patriks Bliska 0 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Petri Pükkenen 0 0 0 0
87 FS Masters/Ulbroka Ralfs Kruminš 0 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm Rene Kärner 0 0 0 0
89 Ķekava Ricards Orste 0 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm Rihard Ojamets 0 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia Robert Tamme 0 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 0 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 0 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 0 0 0 0
95 FK Talsi/TNSS/Krauzers Valters Kasjanenko 0 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia Vjatšeslav Maksimov 0 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 1 0 0 0
98 Ķekava Anrijs Strazdinš 1 0 0 0
99 FK Talsi/TNSS/Krauzers Artis Upitis 1 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Artur Okruzko 1 0 0 0
101 FBK SĀC Ervins Zile 1 0 0 0
102 FS Masters/Ulbroka Everts Miezis 1 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 1 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe / Olivia Gregor Rande 1 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 1 0 0 0
106 FK Talsi/TNSS/Krauzers Gustavs Graholskis 1 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 1 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm Jaan Kukk 1 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Jasper Sildoja 1 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaidar Sai 1 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 1 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm Karl Oskar Vikk 1 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Erik Kruusmaa 1 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 1 0 0 0
115 Jõgeva SK Tähe / Olivia Marek Rosin 1 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin 1 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe / Olivia Markus Aleksander Teppan 1 0 0 0
118 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 1 0 0 0
119 Sparta Team Automaailm Mats Tamme 1 0 0 0
120 Sparta Team Automaailm Niko Tauno Petteri Impiö 1 0 0 0
121 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 1 0 0 0
122 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ranek Aas 1 0 0 0
123 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja 1 0 0 0
124 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 1 0 0 0
125 FK Talsi/TNSS/Krauzers Rihards Mertens 1 0 0 0
126 FBK SĀC Rolands Gustavs Vaivads 1 0 0 0
127 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rome Andro Moora 1 0 0 0
128 Sparta Team Automaailm Sander Suurtalu 1 0 0 0
129 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 1 0 0 0
130 FK Talsi/TNSS/Krauzers Tomass Volodjkins 1 0 0 0
131 FK Talsi/TNSS/Krauzers Toms Tramdahs 1 0 0 0
132 FS Masters/Ulbroka Artemijs Smirnovs 2 0 0 0
133 FK Talsi/TNSS/Krauzers Dilans Kronentals 2 0 0 0
134 FBK SĀC Henrijs Banga 2 0 0 0
135 FBK SĀC Jekabs Skriveris 2 0 0 0
136 FBK SĀC Kristiāns Kociņš 2 0 0 0
137 FBK SĀC Kristians Melkus 2 0 0 0
138 FS Masters/Ulbroka Maksis Kluga 2 0 0 0
139 FBK SĀC Ralfs Krutkēvičs 2 0 0 0
140 Ķekava Ralfs Orste 2 0 0 0
141 Ķekava Reinis Kirilko 2 0 0 0
142 FBK SĀC Daniel Feher 3 0 0 0
143 Ķekava Edvards Hazners 3 0 0 0
144 FBK SĀC Emīls Zīverts 3 0 0 0
145 FBK SĀC Gusts Jurevics 3 0 0 0
146 Ķekava Karlis Pupils 3 0 0 0
147 FS Masters/Ulbroka Karlis Spilbergs 3 0 0 0
148 Ķekava Kirils Namlinskis 3 0 0 0
149 Ķekava Linards Logins 3 0 0 0
150 Ķekava Martinš Urtans 3 0 0 0
151 FBK SĀC Regnars Zukuls 3 0 0 0
152 FS Masters/Ulbroka Roberts Brants 3 0 0 0
153 FK Talsi/TNSS/Krauzers Andris Briedis 4 0 0 0
154 FS Masters/Ulbroka Davids Cimža 4 0 0 0
155 FS Masters/Ulbroka Henrijs Gustavs Magons 4 0 0 0
156 FS Masters/Ulbroka Markus Sanders 4 0 0 0

EST-LAT M

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm1222100,0
2. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa60282382,1
3. FK Talsi/TNSS/KrauzersSandijs GabrielsSilinš180463780,4
4. ĶekavaKirilsNamlinskis60262076,9
5. ĶekavaReinisKirilko123564376,8
6. FBK SĀCEmīlsZīverts91413175,6
7. FS Masters/UlbrokaRobertsBrants120241770,8
8. FBK SĀCDanielFeher89443170,5
9. FS Masters/UlbrokaHenrijs GustavsMagons123402870,0
10. FK Talsi/TNSS/KrauzersAndrisBriedis608562,5
11. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarl-ErikKruusmaa48281760,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Kadaka tee 42a, 12915 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 566 21 873 |