AUS
SPORT
Otsi mängijat
Uudised
Liigad
Ajakavad
Koondis
Liit
Materjalid
Galerii
Lingid
EST-LAT M
Meeste MV
Saalihokiliiga
EST-LAT N
Naiste MV
U18
U16
U16T
U14
U14T
U12
U12T
U10
U9
Raplamaa MV
EELMISED HOOAJAD
Hooaeg 2023 / 2024
Põhiturniiri mängud
Põhiturniiri tabel
Põhiturniiri stat
Põhiturniiri VV stat
Kohamängude tabel
Kohamängude stat
Kohamängude VV stat
SNSK 12
Sparta Team Automaailm
SNSK 13
EMÜ SK
1. koht
2. koht
3. koht
4. koht
5. koht
6. koht
7. koht
8. koht
9. koht
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
SNSK 13
Alex Garajev
0
0
0
0
2
SK KETS
Alex Volgin
0
0
0
0
3
SHK Merikas
Alice Victoria Hoff
0
0
0
0
4
SNSK 13
Anastasija Fjodorova
0
0
0
0
5
SNSK 13
Andrei Zernov
0
0
0
0
6
SNSK 12
Andrian Babilo
0
0
0
0
7
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Andry Kaarepere
0
0
0
0
8
SHK Merikas
Anthon Meitern
0
0
0
0
9
Sparta Team Automaailm
Arden Õun
0
0
0
0
10
SNSK 12
Arina Pogorelova
0
0
0
0
11
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Arko Paulus
0
0
0
0
12
SNSK 13
Aron Nagapetjan
0
0
0
0
13
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Aron Prjadko
0
0
0
0
14
SHK Merikas
Aron Väli
0
0
0
0
15
SNSK 12
Arseni Mihhailov
0
0
0
0
16
EMÜ SK
Arti Angerjärv
0
0
0
0
17
SNSK 13
Artjom Jelissejev
0
0
0
0
18
SNSK 12
Artur Gontšarov
0
0
0
0
19
Sparta Team Automaailm
Artur Kuznetsov
0
0
0
0
20
SNSK 12
Artur Tennisen
0
0
0
0
21
SK KETS
Avo Sten Eduard Oder
0
0
0
0
22
SHK Merikas
Axel Bruno Kark
0
0
0
0
23
Sparta Team Automaailm
Carolyn Kanne
0
0
0
0
24
Kehtna SK
ChriS-Sander Jõema
0
0
0
0
25
SNSK 13
Damir Maljuga
0
0
0
0
26
SK KETS
Dari Vassiljev
0
0
0
0
27
SNSK 12
De Semir Valge
0
0
0
0
28
SNSK 12
Demjan Popovitš
0
0
0
0
29
SNSK 13
Egor Barbõshev
0
0
0
0
30
SNSK 13
Erik Petrovits
0
0
0
0
31
Sparta Team Automaailm
Erik Salm
0
0
0
0
32
SNSK 13
Ernest Reinol
0
0
0
0
33
SNSK 12
Eva Kajak
0
0
0
0
34
Kehtna SK
Frank Antoni Rahu
0
0
0
0
35
SK KETS
Frederik Valdemar Iovino
0
0
0
0
36
Kehtna SK
Georg Virki
0
0
0
0
37
SNSK 12
German Kotlyarov
0
0
0
0
38
SNSK 12
Gleb Iljin
0
0
0
0
39
EMÜ SK
Gregor Fuchs
0
0
0
0
40
SNSK 13
Grigori Grigorjev
0
0
0
0
41
SNSK 12
Grigori Korolenko
0
0
0
0
42
Viskoosa SK
Hegor Nabbi
0
0
0
0
43
Kehtna SK
Heleene Kiil
0
0
0
0
44
Kehtna SK
Helena Kiil
0
0
0
0
45
SK KETS
Henri Piberman
0
0
0
0
46
EMÜ SK
Henri Vlassov
0
0
0
0
47
Viskoosa SK
Herman Nabbi
0
0
0
0
48
Sparta Team Automaailm
Holger Rannula
0
0
0
0
49
SHK Merikas
Hugo Mere
0
0
0
0
50
SHK Merikas
Iiris Väli
0
0
0
0
51
SHK Merikas
Iiris-Kaitel Rumm
0
0
0
0
52
Kehtna SK
Jako Sildoja
0
0
0
0
53
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Janelle Veetõusme
0
0
0
0
54
SNSK 12
Jegor Saveljev
0
0
0
0
55
Viskoosa SK
Johannes Aron
0
0
0
0
56
SK KETS
Johannes Teigar
0
0
0
0
57
EMÜ SK
Jonas Idavain
0
0
0
0
58
EMÜ SK
Joosep Pruulman
0
0
0
0
59
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Joosep Sander Heljand
0
0
0
0
60
EMÜ SK
Jorke Saluse
0
0
0
0
61
Viskoosa SK
Jüri Pik
0
0
0
0
62
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Karel Kuuskmann
0
0
0
0
63
SHK Merikas
Karl Kütt
0
0
0
0
64
Kehtna SK
KarL-Erik Palu
0
0
0
0
65
SHK Merikas
Karl-Michael Hoff
0
0
0
0
66
EMÜ SK
Kaspar Hell
0
0
0
0
67
Sparta Team Automaailm
Kaspar Tikerpäe
0
0
0
0
68
SHK Merikas
Kaur Kivirai
0
0
0
0
69
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Kaur Oja
0
0
0
0
70
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Ken-Hendrik Ostra
0
0
0
0
71
SHK Merikas
Kenneth Viin
0
0
0
0
72
Kehtna SK
Kevin Kraus
0
0
0
0
73
SHK Merikas
Kimmo Kalle
0
0
0
0
74
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Kristjan Ristjõe
0
0
0
0
75
SHK Merikas
Lisandra Koor
0
0
0
0
76
Kehtna SK
Lisandra Kraus
0
0
0
0
77
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Loore Ottenson
0
0
0
0
78
Kehtna SK
Loviise Läätsim
0
0
0
0
79
SNSK 13
Lucilian Koroljov
0
0
0
0
80
Kehtna SK
Lukas Läätsim
0
0
0
0
81
Kehtna SK
Maikel Milling
0
0
0
0
82
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Maribella Saksing
0
0
0
0
83
SNSK 12
Mark Lookman Kolawole
0
0
0
0
84
SNSK 13
Mark Solomatin
0
0
0
0
85
SK KETS
Markkus Paur
0
0
0
0
86
SK KETS
Markkus Piberman
0
0
0
0
87
Kehtna SK
Markos Kutser
0
0
0
0
88
Kehtna SK
Markus Parik
0
0
0
0
89
EMÜ SK
Marta Mölder
0
0
0
0
90
Sparta Team Automaailm
Marten Randorg
0
0
0
0
91
EMÜ SK
Martin Lääniste
0
0
0
0
92
SK KETS
Martin Volgin
0
0
0
0
93
SK KETS
Mia Lota Kalamets
0
0
0
0
94
SNSK 13
Mihhail Vassilenko
0
0
0
0
95
EMÜ SK
Mihkel Mehik
0
0
0
0
96
Sparta Team Automaailm
Mikko Mario Kolk
0
0
0
0
97
SNSK 13
Milian Gurov
0
0
0
0
98
SNSK 12
Miroslav Paponov
0
0
0
0
99
Kehtna SK
Märt Pint
0
0
0
0
100
EMÜ SK
Nathaniel Konks
0
0
0
0
101
SNSK 12
Nicholas Koroljov
0
0
0
0
102
SK KETS
Oliver Eston Rank
0
0
0
0
103
Viskoosa SK
Oskar Jürimaa
0
0
0
0
104
SK KETS
Oskar Kärssin
0
0
0
0
105
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Oskar Peterson
0
0
0
0
106
Viskoosa SK
Otto Thor Lips
0
0
0
0
107
SHK Merikas
Rasmus Pohlak
0
0
0
0
108
SK KETS
Rasmus Kazone
0
0
0
0
109
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Rasmus Pärna
0
0
0
0
110
Kehtna SK
Rasmus Suurmägi
0
0
0
0
111
SHK Merikas
Rasmus Tamm
0
0
0
0
112
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Raul Kivi
0
0
0
0
113
Kehtna SK
Reio Loit
0
0
0
0
114
SK KETS
RemI-Indro Lepik
0
0
0
0
115
SK KETS
Revo Vunk
0
0
0
0
116
Kehtna SK
Ricco Vapper
0
0
0
0
117
Sparta Team Automaailm
Richard Gorohhovatski
0
0
0
0
118
EMÜ SK
Richard Raal
0
0
0
0
119
Sparta Team Automaailm
Richard Rooger
0
0
0
0
120
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Riko Põdersalu
0
0
0
0
121
Sparta Team Automaailm
Ringomar Saggor
0
0
0
0
122
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Roald-Hain Kaarepere
0
0
0
0
123
EMÜ SK
Robert Martin Ird
0
0
0
0
124
SNSK 13
Robert Pivovarov
0
0
0
0
125
EMÜ SK
Robin Rohejärv
0
0
0
0
126
SK KETS
Robin Sirila
0
0
0
0
127
Kehtna SK
Roger Hlevnjuk
0
0
0
0
128
SHK Merikas
Roland Palomino
0
0
0
0
129
Sparta Team Automaailm
Romet Piip
0
0
0
0
130
SHK Merikas
Ruudi-Kren Rumm
0
0
0
0
131
SHK Merikas
Sander Mägi
0
0
0
0
132
Sparta Team Automaailm
Sebastian Köster
0
0
0
0
133
Viskoosa SK
Sebiastan Loorits
0
0
0
0
134
EMÜ SK
Selena Sarnit
0
0
0
0
135
Kehtna SK
Sergey Anula
0
0
0
0
136
EMÜ SK
Sergo Paabut
0
0
0
0
137
EMÜ SK
Silver Kasari
0
0
0
0
138
Viskoosa SK
Simoona Samuel
0
0
0
0
139
Kehtna SK
Stefan Seinpalu
0
0
0
0
140
SNSK 13
Sten Marten Uhabakin
0
0
0
0
141
Kehtna SK
Steven Kask
0
0
0
0
142
Viskoosa SK
Stig Roger Küttim
0
0
0
0
143
SNSK 13
Timofei Bakšejev
0
0
0
0
144
Kehtna SK
Trago Tint
0
0
0
0
145
EMÜ SK
Uku Vaiksaar
0
0
0
0
U12
SNSK 12
SNSK 13
EMÜ
Sparta
SHK Merikas
Viskoosa SK
Olivia 12
Kehtna SK
SK KETS
Suhe
Punkte
Koht
SNSK 12
8 - 7
7 - 4
4 - 3
12 - 2
16 - 0
15 - 3
8 - 1
30 - 0
100-20
23
1
SNSK 13
7 - 8
6 - 1
8 - 6
16 - 1
11 - 4
13 - 2
5 - 0
8 - 4
74-26
22
2
EMÜ SK
4 - 7
1 - 6
5 - 2
3 - 4
24 - 3
10 - 2
5 - 3
23 - 1
75-28
16
3
Sparta Team Automaailm
3 - 4
6 - 8
2 - 5
8 - 1
11 - 2
4 - 1
8 - 0
23 - 0
65-21
15
4
SHK Merikas
2 - 12
1 - 16
4 - 3
1 - 8
4 - 3
4 - 2
3 - 4
10 - 4
29-52
10
5
Viskoosa SK
0 - 16
4 - 11
3 - 24
2 - 11
3 - 4
3 - 12
7 - 4
14 - 2
36-84
7
6
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
3 - 15
2 - 13
2 - 10
1 - 4
2 - 4
12 - 3
18 - 4
40-53
6
7
Kehtna SK
1 - 8
0 - 5
3 - 5
0 - 8
4 - 3
4 - 7
4 - 2
16-38
6
8
SK KETS
0 - 30
4 - 8
1 - 23
0 - 23
4 - 10
2 - 14
4 - 18
2 - 4
17-130
0
9
U12
Võistkond
Mänge
Võit
Võit lisaajal
Kaotus
Kaotus lisaajal
Viik
Väravate suhe
Punkte
SNSK 12
8
7
1
0
0
0
100 - 20
23
SNSK 13
8
7
0
0
1
0
74 - 26
22
EMÜ SK
8
5
0
2
1
0
75 - 28
16
Sparta Team Automaailm
8
5
0
3
0
0
65 - 21
15
SHK Merikas
8
2
2
4
0
0
29 - 52
10
Viskoosa SK
8
2
0
5
1
0
36 - 84
7
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
7
2
0
5
0
0
40 - 53
6
Kehtna SK
7
2
0
5
0
0
16 - 38
6
SK KETS
8
0
0
8
0
0
17 - 130
0
U12
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
Viskoosa SK
Otto Thor Lips
8
26
7
33
2
EMÜ SK
Silver Kasari
8
20
9
29
3
Sparta Team Automaailm
Artur Kuznetsov
8
19
8
27
4
SNSK 12
Arseni Mihhailov
8
15
11
26
5
SNSK 12
Andrian Babilo
8
14
12
26
6
EMÜ SK
Marta Mölder
8
11
12
23
7
SNSK 13
Erik Petrovits
5
14
7
21
8
SNSK 12
German Kotlyarov
8
9
12
21
9
SNSK 12
Arina Pogorelova
8
12
8
20
10
EMÜ SK
Martin Lääniste
8
17
2
19
11
EMÜ SK
Jorke Saluse
8
9
9
18
12
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Kaur Oja
5
15
2
17
13
SNSK 12
Grigori Korolenko
6
13
4
17
14
Sparta Team Automaailm
Holger Rannula
4
10
6
16
15
Sparta Team Automaailm
Romet Piip
5
8
8
16
16
Sparta Team Automaailm
Mikko Mario Kolk
8
12
4
16
17
SHK Merikas
Aron Väli
8
11
4
15
18
SNSK 13
Lucilian Koroljov
4
11
3
14
19
SNSK 13
Ernest Reinol
5
8
6
14
20
SNSK 12
Demjan Popovitš
6
10
4
14
21
SNSK 12
Gleb Iljin
8
10
4
14
22
SNSK 12
Artur Gontšarov
8
7
6
13
23
Sparta Team Automaailm
Erik Salm
8
6
7
13
24
EMÜ SK
Sergo Paabut
8
5
7
12
25
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Roald-Hain Kaarepere
5
7
4
11
26
Sparta Team Automaailm
Kaspar Tikerpäe
5
4
7
11
27
EMÜ SK
Richard Raal
6
5
5
10
28
SNSK 13
Robert Pivovarov
4
8
1
9
29
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Riko Põdersalu
5
7
2
9
30
SK KETS
Avo Sten Eduard Oder
6
6
3
9
31
SNSK 13
Grigori Grigorjev
6
4
5
9
32
Kehtna SK
Steven Kask
6
7
1
8
33
EMÜ SK
Gregor Fuchs
6
3
5
8
34
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Aron Prjadko
7
5
3
8
35
SHK Merikas
Anthon Meitern
8
7
1
8
36
Sparta Team Automaailm
Richard Rooger
4
4
3
7
37
SNSK 13
Aron Nagapetjan
7
5
2
7
38
SNSK 13
Anastasija Fjodorova
7
4
3
7
39
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Loore Ottenson
7
3
4
7
40
SHK Merikas
Axel Bruno Kark
8
4
3
7
41
SNSK 13
Mihhail Vassilenko
3
3
3
6
42
SNSK 12
Mark Lookman Kolawole
5
4
2
6
43
Viskoosa SK
Oskar Jürimaa
8
4
2
6
44
SHK Merikas
Karl Kütt
3
4
1
5
45
SNSK 13
Artjom Jelissejev
4
4
1
5
46
SNSK 13
Timofei Bakšejev
6
4
1
5
47
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Kristjan Ristjõe
7
2
3
5
48
EMÜ SK
Robin Rohejärv
8
3
2
5
49
SK KETS
Markkus Piberman
8
2
3
5
50
SK KETS
Johannes Teigar
2
4
0
4
51
EMÜ SK
Uku Vaiksaar
6
0
4
4
52
SNSK 12
Miroslav Paponov
7
3
1
4
53
Viskoosa SK
Hegor Nabbi
8
3
1
4
54
Sparta Team Automaailm
Ringomar Saggor
8
2
2
4
55
Kehtna SK
Reio Loit
4
3
0
3
56
Kehtna SK
Markos Kutser
6
0
3
3
57
SK KETS
RemI-Indro Lepik
8
1
2
3
58
SHK Merikas
Kaur Kivirai
8
0
3
3
59
SNSK 13
Andrei Zernov
1
0
2
2
60
SK KETS
Martin Volgin
2
1
1
2
61
SNSK 13
Egor Barbõshev
2
0
2
2
62
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Raul Kivi
3
1
1
2
63
SNSK 12
Jegor Saveljev
5
1
1
2
64
Kehtna SK
Frank Antoni Rahu
6
2
0
2
65
Kehtna SK
Loviise Läätsim
6
2
0
2
66
SK KETS
Oskar Kärssin
6
2
0
2
67
EMÜ SK
Robert Martin Ird
6
1
1
2
68
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Joosep Sander Heljand
7
0
2
2
69
Viskoosa SK
Herman Nabbi
8
2
0
2
70
Viskoosa SK
Johannes Aron
8
1
1
2
71
SNSK 13
Damir Maljuga
1
1
0
1
72
SHK Merikas
Kimmo Kalle
2
0
1
1
73
Kehtna SK
Markus Parik
2
0
1
1
74
EMÜ SK
Nathaniel Konks
2
0
1
1
75
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Oskar Peterson
2
0
1
1
76
SHK Merikas
Iiris Väli
4
1
0
1
77
SNSK 12
Artur Tennisen
4
0
1
1
78
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Andry Kaarepere
5
0
1
1
79
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Janelle Veetõusme
5
0
1
1
80
SNSK 13
Alex Garajev
6
1
0
1
81
Kehtna SK
Trago Tint
6
1
0
1
82
SHK Merikas
Ruudi-Kren Rumm
8
1
0
1
83
Sparta Team Automaailm
Arden Õun
8
0
1
1
84
SK KETS
Henri Piberman
8
0
1
1
85
SHK Merikas
Rasmus Tamm
8
0
1
1
86
Viskoosa SK
Stig Roger Küttim
8
0
1
1
87
EMÜ SK
Arti Angerjärv
0
0
0
0
88
SK KETS
Dari Vassiljev
0
0
0
0
89
SNSK 12
De Semir Valge
0
0
0
0
90
SNSK 12
Eva Kajak
0
0
0
0
91
EMÜ SK
Henri Vlassov
0
0
0
0
92
EMÜ SK
Jonas Idavain
0
0
0
0
93
EMÜ SK
Kaspar Hell
0
0
0
0
94
Kehtna SK
Maikel Milling
0
0
0
0
95
SNSK 13
Mark Solomatin
0
0
0
0
96
Kehtna SK
Märt Pint
0
0
0
0
97
SNSK 12
Nicholas Koroljov
0
0
0
0
98
Kehtna SK
Rasmus Suurmägi
0
0
0
0
99
Kehtna SK
Ricco Vapper
0
0
0
0
100
SK KETS
Robin Sirila
0
0
0
0
101
Kehtna SK
Roger Hlevnjuk
0
0
0
0
102
Sparta Team Automaailm
Sebastian Köster
0
0
0
0
103
EMÜ SK
Selena Sarnit
0
0
0
0
104
SK KETS
Alex Volgin
2
0
0
0
105
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Arko Paulus
2
0
0
0
106
Sparta Team Automaailm
Carolyn Kanne
2
0
0
0
107
SK KETS
Frederik Valdemar Iovino
2
0
0
0
108
Kehtna SK
Jako Sildoja
2
0
0
0
109
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Ken-Hendrik Ostra
2
0
0
0
110
Kehtna SK
Kevin Kraus
2
0
0
0
111
Kehtna SK
Lisandra Kraus
2
0
0
0
112
SK KETS
Markkus Paur
2
0
0
0
113
SK KETS
Oliver Eston Rank
2
0
0
0
114
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Rasmus Pärna
2
0
0
0
115
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Maribella Saksing
3
0
0
0
116
Sparta Team Automaailm
Marten Randorg
3
0
0
0
117
Kehtna SK
Stefan Seinpalu
3
0
0
0
118
SHK Merikas
Alice Victoria Hoff
4
0
0
0
119
Kehtna SK
ChriS-Sander Jõema
4
0
0
0
120
Kehtna SK
Georg Virki
4
0
0
0
121
SHK Merikas
Karl-Michael Hoff
4
0
0
0
122
SHK Merikas
Kenneth Viin
4
0
0
0
123
Kehtna SK
Lukas Läätsim
4
0
0
0
124
SK KETS
Mia Lota Kalamets
4
0
0
0
125
EMÜ SK
Mihkel Mehik
4
0
0
0
126
SNSK 13
Milian Gurov
4
0
0
0
127
SHK Merikas
Rasmus Pohlak
4
0
0
0
128
SK KETS
Rasmus Kazone
4
0
0
0
129
Kehtna SK
Heleene Kiil
5
0
0
0
130
SHK Merikas
Hugo Mere
5
0
0
0
131
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Karel Kuuskmann
5
0
0
0
132
Kehtna SK
Helena Kiil
6
0
0
0
133
SHK Merikas
Iiris-Kaitel Rumm
6
0
0
0
134
Kehtna SK
KarL-Erik Palu
6
0
0
0
135
SK KETS
Revo Vunk
6
0
0
0
136
SHK Merikas
Roland Palomino
6
0
0
0
137
Kehtna SK
Sergey Anula
6
0
0
0
138
Sparta Team Automaailm
Richard Gorohhovatski
7
0
0
0
139
SNSK 13
Sten Marten Uhabakin
7
0
0
0
140
EMÜ SK
Joosep Pruulman
8
0
0
0
141
Viskoosa SK
Jüri Pik
8
0
0
0
142
SHK Merikas
Lisandra Koor
8
0
0
0
143
SHK Merikas
Sander Mägi
8
0
0
0
144
Viskoosa SK
Sebiastan Loorits
8
0
0
0
145
Viskoosa SK
Simoona Samuel
8
0
0
0
U12
Jrk.
Meeskond
Eesnimi
Perenimi
Mängitud min
Visked väravale
Tõrjutud
Tõrje %
1.
SNSK 12
Miroslav
Paponov
144
34
29
85,3
2.
SNSK 12
Grigori
Korolenko
72
43
36
83,7
3.
Sparta Team Automaailm
Arden
Õun
288
117
96
82,1
4.
EMÜ SK
Joosep
Pruulman
293
145
117
80,7
5.
SNSK 13
Sten Marten
Uhabakin
253
128
102
79,7
6.
Viskoosa SK
Sebiastan
Loorits
36
16
12
75,0
7.
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Joosep Sander
Heljand
240
181
135
74,6
8.
Kehtna SK
Sergey
Anula
216
124
91
73,4
9.
SNSK 12
Arseni
Mihhailov
73
30
22
73,3
10.
SHK Merikas
Roland
Palomino
176
92
66
71,7
11.
SHK Merikas
Kimmo
Kalle
46
48
34
70,8
12.
SK KETS
Revo
Vunk
144
118
82
69,5
13.
SHK Merikas
Kenneth
Viin
72
32
20
62,5
14.
Viskoosa SK
Jüri
Pik
253
193
113
58,6
15.
SK KETS
Rasmus
Kazone
144
209
115
55,0
16.
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
Karel
Kuuskmann
12
12
5
41,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
Vaata koostööpartnereid
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post
info@saalihoki.ee
| Tel: +372 502 6962 |