Hooaeg 2021 / 2022

U12

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Ado Ander Ots 0 0 0 0
2 EMÜ SK 2010 Adrian Milani 0 0 0 0
3 SK Noorus Anton Malinovski 0 0 0 0
4 SK Noorus Artjom Garajev 0 0 0 0
5 SK Noorus Artjom Ulanov 0 0 0 0
6 SK Noorus Damir Zhzhonov 0 0 0 0
7 EMÜ SK 2010 Daniil Savitski 0 0 0 0
8 SK Noorus Daniil Tunka 0 0 0 0
9 Kehtna SK Devon Prokoptsik 0 0 0 0
10 Kehtna SK Edith Treimann 0 0 0 0
11 Kehtna SK Emma Tammus 0 0 0 0
12 Kehtna SK Genri Bärengrub 0 0 0 0
13 EMÜ SK 2010 Georg Suviste 0 0 0 0
14 SK LINK/Saku Gerret Saar 0 0 0 0
15 Kehtna SK Gert Pint 0 0 0 0
16 Kehtna SK Getter Karik 0 0 0 0
17 EMÜ SK 2010 Gustav Läll 0 0 0 0
18 Kehtna SK Harry Karilaid 0 0 0 0
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Heigo Leino 0 0 0 0
20 Kehtna SK HeikO-Hendri Jakobson 0 0 0 0
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Herki-Sven Helme 0 0 0 0
22 Viskoosa SK Herman Nabbi 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Holger Rannula 0 0 0 0
24 SK Noorus Ilja Filipia 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Illimar Miško 0 0 0 0
26 SK Noorus Ivan Kasjantšuk 0 0 0 0
27 Kehtna SK Jaan Kukk 0 0 0 0
28 SK Noorus Jaromir Ertti 0 0 0 0
29 Kehtna SK Jasper Sildoja 0 0 0 0
30 SK Noorus Jegor Gaidar 0 0 0 0
31 SK Noorus Jegor Gorodetski 0 0 0 0
32 EMÜ SK 2010 Johannes Rakko 0 0 0 0
33 EMÜ SK 2010 Jonathan Konks 0 0 0 0
34 Viskoosa SK Joonas Rokk 0 0 0 0
35 EMÜ SK 2010 Joosep Tõnnisson 0 0 0 0
36 EMÜ SK 2010 Juhan Lensment 0 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kaarel Eerik Kruus 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kalmer Sooniste 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Karel Teder 0 0 0 0
40 Kehtna SK Karita Silde 0 0 0 0
41 Kehtna SK Karl Markus Järvela 0 0 0 0
42 EMÜ SK 2010 Karl Ruuben Saharov 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
44 Kehtna SK KarL-Erik Palu 0 0 0 0
45 SK LINK/Saku KarL-Joosep Oismann 0 0 0 0
46 SK LINK/Saku Kaspar Dreger 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 0 0 0 0
48 EMÜ SK 2010 Kaupo Rajamäe-Volmer 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kevin Mattisen 0 0 0 0
50 SK LINK/Saku Kevin Pärn 0 0 0 0
51 EMÜ SK 2010 Kristo Kruusmaa 0 0 0 0
52 SK LINK/Saku Kristo Õruste 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kristofer Robin Laur 0 0 0 0
54 Viskoosa SK Kätlin Valk 0 0 0 0
55 EMÜ SK 2010 Lauri Lepist 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Marcus Õunmaa 0 0 0 0
57 Viskoosa SK Marek Valk 0 0 0 0
58 Kehtna SK Margus Metsaäär 0 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Mark Berjozkin 0 0 0 0
60 SK Noorus Mark Veitman 0 0 0 0
61 SK LINK/Saku Marken Nurk 0 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
63 SK LINK/Saku Markus Leet 0 0 0 0
64 SK LINK/Saku Marten Konga 0 0 0 0
65 EMÜ SK 2010 Marten Läll 0 0 0 0
66 EMÜ SK 2010 Marten Vahtre 0 0 0 0
67 Viskoosa SK Marti Opikov 0 0 0 0
68 SK LINK/Saku Marti Tuulik 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Mattias Nimmerfield 0 0 0 0
70 SK Noorus Maximilian Koroljov 0 0 0 0
71 Kehtna SK Mirtel Seervald 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Mona Marietta Teppan 0 0 0 0
73 SK Noorus Nicholas Koroljov 0 0 0 0
74 SK Noorus Nikita Potaptchouk 0 0 0 0
75 Viskoosa SK Oliver Kallas 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Oliver Kuuskman 0 0 0 0
77 SK LINK/Saku Oliver Leppik 0 0 0 0
78 SK LINK/Saku Oliver Markus Nõmmeots 0 0 0 0
79 EMÜ SK 2010 Oliver Treial 0 0 0 0
80 Viskoosa SK Oskar Jürimaa 0 0 0 0
81 EMÜ SK 2010 Oto Malki 0 0 0 0
82 Viskoosa SK Otto Thor Lipss 0 0 0 0
83 EMÜ SK 2010 Pärtel Väärt 0 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Ragnar Tarend 0 0 0 0
85 Viskoosa SK Rainer Silk 0 0 0 0
86 Viskoosa SK Raini Kadak 0 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Ralf Rooteman 0 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Ranek Aas 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 0 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Reio Sai 0 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Richard Roger 0 0 0 0
92 SK Noorus Richard Tamme 0 0 0 0
93 Kehtna SK Rihard Ojamets 0 0 0 0
94 Kehtna SK Riho Laam 0 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 0 0 0 0
96 SK Noorus Roman Antonets 0 0 0 0
97 SK Noorus Roman Mitkov 0 0 0 0
98 EMÜ SK 2010 Ruudi Veiram 0 0 0 0
99 SK LINK/Saku Sander Laas 0 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Siim Luhamäe 0 0 0 0
101 EMÜ SK 2010 Silver Kasari 0 0 0 0
102 Kehtna SK Stefan Seinpalu 0 0 0 0
103 SK LINK/Saku Stefan Tuisk 0 0 0 0
104 Kehtna SK Steven Kask 0 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Steven Linde 0 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm Sverre Veismann 0 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm Tauri Tikka 0 0 0 0
108 SK Noorus Timur Hannanov 0 0 0 0
109 SK Noorus Timur Platonov 0 0 0 0
110 Kehtna SK Toomas Tammus 0 0 0 0
111 Kehtna SK Victoria Virki 0 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm William Friedrich Velström 0 0 0 0

U12

Olivia 10SK NoorusSpartaSK LINK/SakuEMÜKehtna SKViskoosa SKSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 105 - 4
9 - 2
23 - 2
13 - 4
50-12121
SK Noorus8 - 3
3 - 5
4 - 9
7 - 4
16 - 2
15 - 0
53-23122
Sparta Team Automaailm3 - 8
5 - 3
4 - 7
5 - 3
13 - 4
9 - 0
39-25123
SK LINK/Saku9 - 4
4 - 7
7 - 4
3 - 5
2 - 3
3 - 6
7 - 1
5 - 2
40-32124
EMÜ SK 20104 - 5
2 - 9
14 - 0
6 - 2
26-1665
Kehtna SK2 - 23
4 - 13
3 - 2
6 - 3
0 - 14
2 - 6
17-6166
Viskoosa SK2 - 16
0 - 15
4 - 13
0 - 9
1 - 7
2 - 5
9-6507

U12

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 1044000050 - 1212
SK Noorus64020053 - 2312
Sparta Team Automaailm64020039 - 2512
SK LINK/Saku84040040 - 3212
EMÜ SK 201042020026 - 166
Kehtna SK62040017 - 616
Viskoosa SK6006009 - 650

U12

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Noorus Timur Hannanov 6 16 9 25
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Ranek Aas 4 19 4 23
3 SK LINK/Saku Marten Konga 8 16 6 22
4 Sparta Team Automaailm Ralf Rooteman 6 10 11 21
5 SK LINK/Saku Kristo Õruste 8 15 6 21
6 Sparta Team Automaailm William Friedrich Velström 6 14 4 18
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Markus Aleksander Teppan 4 7 10 17
8 SK Noorus Roman Antonets 5 8 6 14
9 SK Noorus Maximilian Koroljov 6 10 3 13
10 SK Noorus Mark Veitman 6 7 4 11
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Mona Marietta Teppan 4 7 3 10
12 EMÜ SK 2010 Marten Läll 4 3 7 10
13 SK Noorus Artjom Garajev 3 7 2 9
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kalmer Sooniste 2 5 3 8
15 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 4 4 4 8
16 EMÜ SK 2010 Oliver Treial 4 4 4 8
17 EMÜ SK 2010 Joosep Tõnnisson 2 6 1 7
18 EMÜ SK 2010 Ruudi Veiram 4 5 2 7
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kevin Mattisen 4 1 6 7
20 SK LINK/Saku Markus Leet 8 4 3 7
21 Sparta Team Automaailm Holger Rannula 4 4 2 6
22 Kehtna SK Jaan Kukk 4 4 2 6
23 Kehtna SK Genri Bärengrub 6 6 0 6
24 Viskoosa SK Kätlin Valk 6 4 2 6
25 Sparta Team Automaailm Mark Berjozkin 4 5 0 5
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kaarel Eerik Kruus 4 4 1 5
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Reio Sai 4 4 1 5
28 SK Noorus Nicholas Koroljov 6 1 4 5
29 EMÜ SK 2010 Marten Vahtre 2 3 1 4
30 Kehtna SK Devon Prokoptsik 4 3 1 4
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Karel Teder 4 3 1 4
32 SK LINK/Saku Stefan Tuisk 8 3 1 4
33 SK LINK/Saku Kaspar Dreger 8 1 3 4
34 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 4 0 3 3
35 Viskoosa SK Joonas Rokk 5 2 1 3
36 Kehtna SK Jasper Sildoja 6 2 1 3
37 Viskoosa SK Marek Valk 6 2 1 3
38 SK Noorus Timur Platonov 6 1 2 3
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Illimar Miško 2 0 2 2
40 Kehtna SK Rihard Ojamets 2 0 2 2
41 EMÜ SK 2010 Oto Malki 4 2 0 2
42 Kehtna SK Steven Kask 4 1 1 2
43 Kehtna SK Toomas Tammus 4 1 1 2
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kristofer Robin Laur 4 0 2 2
45 SK Noorus Damir Zhzhonov 5 0 2 2
46 Sparta Team Automaailm Sverre Veismann 6 0 2 2
47 EMÜ SK 2010 Daniil Savitski 1 1 0 1
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Siim Luhamäe 2 0 1 1
49 Kehtna SK Victoria Virki 2 0 1 1
50 SK Noorus Ivan Kasjantšuk 3 1 0 1
51 SK Noorus Roman Mitkov 3 1 0 1
52 Kehtna SK Gert Pint 3 0 1 1
53 EMÜ SK 2010 Johannes Rakko 4 1 0 1
54 Kehtna SK Getter Karik 4 0 1 1
55 SK LINK/Saku Marti Tuulik 5 0 1 1
56 SK LINK/Saku KarL-Joosep Oismann 6 1 0 1
57 Viskoosa SK Otto Thor Lipss 6 1 0 1
58 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 6 1 0 1
59 SK Noorus Richard Tamme 6 1 0 1
60 SK Noorus Ilja Filipia 6 0 1 1
61 Viskoosa SK Oliver Kallas 6 0 1 1
62 SK LINK/Saku Gerret Saar 8 0 1 1
63 SK LINK/Saku Oliver Leppik 8 0 1 1
64 SK LINK/Saku Oliver Markus Nõmmeots 8 0 1 1
65 EMÜ SK 2010 Georg Suviste 0 0 0 0
66 Kehtna SK Harry Karilaid 0 0 0 0
67 EMÜ SK 2010 Jonathan Konks 0 0 0 0
68 EMÜ SK 2010 Juhan Lensment 0 0 0 0
69 EMÜ SK 2010 Karl Ruuben Saharov 0 0 0 0
70 Kehtna SK KarL-Erik Palu 0 0 0 0
71 EMÜ SK 2010 Lauri Lepist 0 0 0 0
72 EMÜ SK 2010 Silver Kasari 0 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Ado Ander Ots 2 0 0 0
74 EMÜ SK 2010 Adrian Milani 2 0 0 0
75 SK Noorus Anton Malinovski 2 0 0 0
76 SK Noorus Daniil Tunka 2 0 0 0
77 EMÜ SK 2010 Gustav Läll 2 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Heigo Leino 2 0 0 0
79 SK Noorus Jaromir Ertti 2 0 0 0
80 EMÜ SK 2010 Kaupo Rajamäe-Volmer 2 0 0 0
81 SK Noorus Nikita Potaptchouk 2 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Oliver Kuuskman 2 0 0 0
83 EMÜ SK 2010 Pärtel Väärt 2 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Steven Linde 2 0 0 0
85 Kehtna SK HeikO-Hendri Jakobson 3 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Mattias Nimmerfield 3 0 0 0
87 Viskoosa SK Oskar Jürimaa 3 0 0 0
88 SK LINK/Saku Sander Laas 3 0 0 0
89 Kehtna SK Edith Treimann 4 0 0 0
90 Kehtna SK Emma Tammus 4 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Herki-Sven Helme 4 0 0 0
92 Kehtna SK Karl Markus Järvela 4 0 0 0
93 EMÜ SK 2010 Kristo Kruusmaa 4 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Marcus Õunmaa 4 0 0 0
95 Kehtna SK Margus Metsaäär 4 0 0 0
96 Kehtna SK Mirtel Seervald 4 0 0 0
97 Viskoosa SK Raini Kadak 4 0 0 0
98 Kehtna SK Riho Laam 4 0 0 0
99 Kehtna SK Stefan Seinpalu 4 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Tauri Tikka 4 0 0 0
101 SK Noorus Jegor Gorodetski 5 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Ragnar Tarend 5 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Richard Roger 5 0 0 0
104 SK Noorus Artjom Ulanov 6 0 0 0
105 Viskoosa SK Herman Nabbi 6 0 0 0
106 SK Noorus Jegor Gaidar 6 0 0 0
107 Kehtna SK Karita Silde 6 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 6 0 0 0
109 SK LINK/Saku Marken Nurk 6 0 0 0
110 Viskoosa SK Marti Opikov 6 0 0 0
111 Viskoosa SK Rainer Silk 6 0 0 0
112 SK LINK/Saku Kevin Pärn 8 0 0 0

U12

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 10SiimLuhamäe72645890,6
2. Sparta Team AutomaailmKarla MihkelKutsar21615412983,8
3. SK LINK/SakuOliverLeppik28818815683,0
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 10Kaarel EerikKruus72292379,3
5. SK NoorusJegorGaidar108524178,9
6. EMÜ SK 2010KristoKruusmaa144715577,5
7. SK NoorusRichardTamme108392769,2
8. Viskoosa SKMartiOpikov21618712265,2
9. Kehtna SKKaritaSilde2161529159,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |