Hooaeg 2021 / 2022

U12

Jõgeva SK Tähe / Olivia 10   
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10  
Sparta Team Automaailm4-1  
EMÜ SK 2010 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 
 SK Noorus10-5 
SK Noorus4-3  
EMÜ SK 2010    
 EMÜ SK 2010   
Sparta Team Automaailm5-1   
*SK LINK/Saku ja Kehtna SK mängivad väljaspool arvestust.Jõgeva SK Tähe / Olivia 10  
SK Noorus  
EMÜ SK 2010  
Sparta Team Automaailm  
SK LINK/Saku  
Kehtna SK  
Viskoosa SK  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Markus Aleksander Teppan 2 4 2 6
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kaarel Eerik Kruus 2 3 3 6
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Ranek Aas 2 5 0 5
4 SK Noorus Maximilian Koroljov 2 2 2 4
5 EMÜ SK 2010 Oliver Treial 2 3 0 3
6 EMÜ SK 2010 Juhan Lensment 2 2 0 2
7 SK Noorus Timur Hannanov 2 2 0 2
8 SK Noorus Damir Zhzhonov 2 1 1 2
9 EMÜ SK 2010 Joosep Tõnnisson 2 1 1 2
10 SK Noorus Mark Veitman 2 1 1 2
11 EMÜ SK 2010 Oto Malki 2 1 1 2
12 EMÜ SK 2010 Marten Läll 2 0 2 2
13 SK Noorus Anton Malinovski 2 1 0 1
14 EMÜ SK 2010 Johannes Rakko 2 1 0 1
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Karel Teder 2 1 0 1
16 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 2 1 0 1
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Reio Sai 2 1 0 1
18 SK Noorus Roman Mitkov 2 1 0 1
19 SK Noorus Timur Platonov 2 1 0 1
20 Sparta Team Automaailm William Friedrich Velström 2 1 0 1
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kalmer Sooniste 2 0 1 1
22 EMÜ SK 2010 Kristo Kruusmaa 2 0 1 1
23 EMÜ SK 2010 Lauri Lepist 2 0 1 1
24 SK Noorus Roman Antonets 2 0 1 1
25 Sparta Team Automaailm Steven Linde 2 0 1 1
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Ado Ander Ots (Duubel) 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Arden Õun 0 0 0 0
28 Kehtna SK Devon Prokoptsik 0 0 0 0
29 Kehtna SK Edith Treimann 0 0 0 0
30 Kehtna SK Emma Tammus 0 0 0 0
31 Kehtna SK Genri Bärengrub 0 0 0 0
32 SK LINK/Saku Gerret Saar 0 0 0 0
33 Kehtna SK Gert Pint 0 0 0 0
34 Kehtna SK Getter Karik 0 0 0 0
35 SK LINK/Saku Hardy Grünberg 0 0 0 0
36 Kehtna SK Harry Karilaid 0 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Heigo Leino (Duubel) 0 0 0 0
38 Kehtna SK Heiko-Hendri Jakobson 0 0 0 0
39 Viskoosa SK Herman Nabbi 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Illimar Miško 0 0 0 0
41 SK Noorus Ivan Kasjantšuk 0 0 0 0
42 Kehtna SK Jaan Kukk 0 0 0 0
43 Kehtna SK Jasper Sildoja 0 0 0 0
44 EMÜ SK 2010 Jonathan Konks 0 0 0 0
45 Viskoosa SK Joonas Rokk 0 0 0 0
46 Kehtna SK Karita Silde 0 0 0 0
47 Kehtna SK Karl Markus Järvela 0 0 0 0
48 EMÜ SK 2010 Karl Ruuben Saharov 0 0 0 0
49 Kehtna SK KarL-Erik Palu 0 0 0 0
50 SK LINK/Saku KarL-Joosep Oismann 0 0 0 0
51 SK LINK/Saku Kaspar Dreger 0 0 0 0
52 EMÜ SK 2010 Kaupo Rajamäe-Volmer 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kevin Mattisen 0 0 0 0
54 SK LINK/Saku Kevin Pärn 0 0 0 0
55 Viskoosa SK Kirill Nehoroškov 0 0 0 0
56 SK LINK/Saku Kristjan Õruste 0 0 0 0
57 SK LINK/Saku Kristo Õruste 0 0 0 0
58 Viskoosa SK Kätlin Valk 0 0 0 0
59 Viskoosa SK Marek Valk 0 0 0 0
60 Kehtna SK Margus Metsaäär 0 0 0 0
61 SK LINK/Saku Marken Nurk 0 0 0 0
62 SK LINK/Saku Markus Leet 0 0 0 0
63 SK LINK/Saku Marten Konga 0 0 0 0
64 EMÜ SK 2010 Marten Vahtre 0 0 0 0
65 Viskoosa SK Marti Opikov 0 0 0 0
66 SK LINK/Saku Marti Tuulik 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Mattias Nimmerfield 0 0 0 0
68 Kehtna SK Mirtel Seervald 0 0 0 0
69 SK Noorus Nikita Potaptchouk 0 0 0 0
70 Viskoosa SK Oliver Kallas 0 0 0 0
71 SK LINK/Saku Oliver Leppik 0 0 0 0
72 SK LINK/Saku Oliver Markus Nõmmeots 0 0 0 0
73 Viskoosa SK Oskar Jürimaa 0 0 0 0
74 EMÜ SK 2010 Ott Robin Uusmaa 0 0 0 0
75 Viskoosa SK Otto Thor Lipss 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Ragnar Tarend 0 0 0 0
77 Viskoosa SK Rainer Silk 0 0 0 0
78 Viskoosa SK Raini Kadak 0 0 0 0
79 Kehtna SK Rihard Ojamets 0 0 0 0
80 Kehtna SK Riho Laam 0 0 0 0
81 SK LINK/Saku Sander Laas 0 0 0 0
82 EMÜ SK 2010 Silver Kasari 0 0 0 0
83 Kehtna SK Stefan Seinpalu 0 0 0 0
84 SK LINK/Saku Stefan Tuisk 0 0 0 0
85 Kehtna SK Steven Kask 0 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Tauri Tikka 0 0 0 0
87 Kehtna SK Toomas Tammus 0 0 0 0
88 Kehtna SK Vanessa Säinast 0 0 0 0
89 Kehtna SK Victoria Virki 0 0 0 0
90 EMÜ SK 2010 Adrian Milani 2 0 0 0
91 SK Noorus Artjom Garajev 2 0 0 0
92 SK Noorus Artjom Ulanov 2 0 0 0
93 EMÜ SK 2010 Daniil Savitski 2 0 0 0
94 SK Noorus Daniil Tunka 2 0 0 0
95 EMÜ SK 2010 Georg Suviste 2 0 0 0
96 EMÜ SK 2010 Gustav Läll 2 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Henry Möller 2 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Herki-Sven Helme 2 0 0 0
99 Sparta Team Automaailm Holger Rannula 2 0 0 0
100 SK Noorus Ilja Filipia 2 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Janne Veetõusme 2 0 0 0
102 SK Noorus Jaromir Ertti 2 0 0 0
103 SK Noorus Jegor Gaidar 2 0 0 0
104 SK Noorus Jegor Gorodetski 2 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 2 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kristofer Robin Laur 2 0 0 0
107 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kätriin Kukk 2 0 0 0
108 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Marcus Õunmaa 2 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Mark Berjozkin 2 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Mona Marietta Teppan 2 0 0 0
111 SK Noorus Nicholas Koroljov 2 0 0 0
112 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Oliver Kuuskmann 2 0 0 0
113 EMÜ SK 2010 Pärtel Väärt 2 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm Ralf Rooteman 2 0 0 0
115 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 2 0 0 0
116 Sparta Team Automaailm Richard Roger 2 0 0 0
117 SK Noorus Richard Tamme 2 0 0 0
118 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 2 0 0 0
119 EMÜ SK 2010 Ruudi Veiram 2 0 0 0
120 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Siim Luhamäe 2 0 0 0
121 Sparta Team Automaailm Sverre Veismann 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SK 2010KristoKruusmaa72373286,5
2. SK NoorusJegorGaidar36191684,2
3. Sparta Team AutomaailmKarla MihkelKutsar72514282,4
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 10SiimLuhamäe72342882,4
5. SK NoorusRichardTamme36342470,6

U12

U12

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 1012120000166 - 3336
EMÜ SK 2010127140084 - 3423
SK Noorus127041084 - 5122
SK LINK/Saku125070049 - 6015
Kehtna SK125070051 - 9015
Sparta Team Automaailm124080056 - 9312
Viskoosa SK1210110020 - 1493

U12

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Ranek Aas 12 75 19 94
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kaarel Eerik Kruus 12 31 17 48
3 EMÜ SK 2010 Marten Läll 12 18 18 36
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Reio Sai 12 18 18 36
5 SK Noorus Timur Hannanov 12 21 13 34
6 EMÜ SK 2010 Joosep Tõnnisson 8 21 10 31
7 Sparta Team Automaailm William Friedrich Velström 10 22 6 28
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Markus Aleksander Teppan 10 10 16 26
9 Sparta Team Automaailm Ralf Rooteman 10 13 12 25
10 SK LINK/Saku Kristo Õruste 12 19 6 25
11 SK LINK/Saku Marten Konga 10 17 7 24
12 Kehtna SK Jaan Kukk 10 19 4 23
13 SK Noorus Maximilian Koroljov 12 11 9 20
14 SK Noorus Artjom Garajev 7 14 5 19
15 SK Noorus Mark Veitman 10 13 6 19
16 EMÜ SK 2010 Oliver Treial 11 8 10 18
17 SK Noorus Roman Antonets 8 9 6 15
18 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 10 8 7 15
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kalmer Sooniste 8 6 8 14
20 Kehtna SK Jasper Sildoja 10 11 2 13
21 Kehtna SK Devon Prokoptsik 10 10 3 13
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kätriin Kukk 8 6 6 12
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Mona Marietta Teppan 10 8 4 12
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Marcus Õunmaa 12 4 8 12
25 EMÜ SK 2010 Ruudi Veiram 9 8 3 11
26 EMÜ SK 2010 Oto Malki 12 6 5 11
27 SK Noorus Roman Mitkov 9 8 2 10
28 SK LINK/Saku Markus Leet 10 5 5 10
29 Viskoosa SK Kätlin Valk 12 5 4 9
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kevin Mattisen 6 1 7 8
31 Viskoosa SK Marek Valk 12 6 2 8
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Janne Veetõusme 6 1 6 7
33 Sparta Team Automaailm Holger Rannula 8 5 2 7
34 Kehtna SK Genri Bärengrub 9 7 0 7
35 Kehtna SK Steven Kask 9 2 5 7
36 Sparta Team Automaailm Mark Berjozkin 10 5 2 7
37 EMÜ SK 2010 Juhan Lensment 5 2 4 6
38 SK Noorus Ivan Kasjantšuk 8 3 3 6
39 Kehtna SK Toomas Tammus 10 1 5 6
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Illimar Miško 4 2 3 5
41 EMÜ SK 2010 Daniil Savitski 6 4 1 5
42 EMÜ SK 2010 Gustav Läll 9 3 2 5
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Siim Luhamäe 10 0 5 5
44 SK Noorus Nicholas Koroljov 12 1 4 5
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Karel Teder 4 3 1 4
46 EMÜ SK 2010 Marten Vahtre 8 3 1 4
47 SK LINK/Saku Stefan Tuisk 8 3 1 4
48 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 8 0 4 4
49 EMÜ SK 2010 Adrian Milani 10 2 2 4
50 SK LINK/Saku Kaspar Dreger 10 1 3 4
51 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 10 2 1 3
52 Viskoosa SK Joonas Rokk 11 2 1 3
53 SK Noorus Timur Platonov 11 1 2 3
54 SK LINK/Saku Hardy Grünberg 4 2 0 2
55 Kehtna SK Rihard Ojamets 6 0 2 2
56 Kehtna SK Emma Tammus 8 1 1 2
57 SK Noorus Damir Zhzhonov 8 0 2 2
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kristofer Robin Laur 8 0 2 2
59 SK LINK/Saku KarL-Joosep Oismann 10 1 1 2
60 Viskoosa SK Otto Thor Lipss 12 2 0 2
61 SK Noorus Ilja Filipia 12 1 1 2
62 SK Noorus Richard Tamme 12 1 1 2
63 SK LINK/Saku Oliver Leppik 12 0 2 2
64 Sparta Team Automaailm Sverre Veismann 12 0 2 2
65 EMÜ SK 2010 Pärtel Väärt 5 1 0 1
66 SK LINK/Saku Marti Tuulik 5 0 1 1
67 Kehtna SK Victoria Virki 5 0 1 1
68 SK Noorus Anton Malinovski 7 1 0 1
69 EMÜ SK 2010 Johannes Rakko 7 1 0 1
70 Kehtna SK Gert Pint 7 0 1 1
71 SK LINK/Saku Gerret Saar 8 0 1 1
72 Kehtna SK Getter Karik 8 0 1 1
73 Kehtna SK Karl Markus Järvela 8 0 1 1
74 Sparta Team Automaailm Steven Linde 8 0 1 1
75 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 9 0 1 1
76 Kehtna SK Riho Laam 9 0 1 1
77 SK LINK/Saku Oliver Markus Nõmmeots 10 0 1 1
78 EMÜ SK 2010 Kristo Kruusmaa 11 0 1 1
79 Viskoosa SK Oliver Kallas 12 0 1 1
80 Kehtna SK Harry Karilaid 1 0 0 0
81 EMÜ SK 2010 Jonathan Konks 1 0 0 0
82 EMÜ SK 2010 Karl Ruuben Saharov 1 0 0 0
83 Kehtna SK KarL-Erik Palu 1 0 0 0
84 EMÜ SK 2010 Silver Kasari 1 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Ado Ander Ots (Duubel) 2 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Heigo Leino (Duubel) 2 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Henry Möller 2 0 0 0
88 Viskoosa SK Kirill Nehoroškov 2 0 0 0
89 SK LINK/Saku Kristjan Õruste 2 0 0 0
90 EMÜ SK 2010 Ott Robin Uusmaa 2 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Arden Õun 3 0 0 0
92 SK Noorus Daniil Tunka 3 0 0 0
93 EMÜ SK 2010 Lauri Lepist 3 0 0 0
94 SK Noorus Nikita Potaptchouk 3 0 0 0
95 SK LINK/Saku Sander Laas 3 0 0 0
96 Kehtna SK Vanessa Säinast 3 0 0 0
97 EMÜ SK 2010 Georg Suviste 4 0 0 0
98 Kehtna SK Heiko-Hendri Jakobson 4 0 0 0
99 Sparta Team Automaailm Mattias Nimmerfield 4 0 0 0
100 Kehtna SK Edith Treimann 5 0 0 0
101 SK Noorus Jaromir Ertti 5 0 0 0
102 EMÜ SK 2010 Kaupo Rajamäe-Volmer 5 0 0 0
103 Kehtna SK Mirtel Seervald 5 0 0 0
104 SK Noorus Jegor Gorodetski 6 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Oliver Kuuskmann 6 0 0 0
106 SK Noorus Artjom Ulanov 7 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm Ragnar Tarend 7 0 0 0
108 Kehtna SK Stefan Seinpalu 7 0 0 0
109 SK LINK/Saku Kevin Pärn 8 0 0 0
110 Viskoosa SK Marti Opikov 8 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm Richard Roger 8 0 0 0
112 Kehtna SK Karita Silde 9 0 0 0
113 Viskoosa SK Oskar Jürimaa 9 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Herki-Sven Helme 10 0 0 0
115 Viskoosa SK Herman Nabbi 10 0 0 0
116 Kehtna SK Margus Metsaäär 10 0 0 0
117 SK LINK/Saku Marken Nurk 10 0 0 0
118 Viskoosa SK Rainer Silk 10 0 0 0
119 Viskoosa SK Raini Kadak 10 0 0 0
120 Sparta Team Automaailm Tauri Tikka 10 0 0 0
121 SK Noorus Jegor Gaidar 12 0 0 0

U12

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 10SiimLuhamäe36019717086,3
2. EMÜ SK 2010KristoKruusmaa36416413582,3
3. SK NoorusJegorGaidar220957781,1
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 10Kaarel EerikKruus72292379,3
5. EMÜ SK 2010OtoMalki36241979,2
6. Sparta Team AutomaailmKarla MihkelKutsar32423418478,6
7. Viskoosa SKRainiKadak36282278,6
8. SK LINK/SakuOliverLeppik43226520577,4
9. Kehtna SKMargusMetsaäär180886472,7
10. SK NoorusRichardTamme216996666,7
11. Viskoosa SKMartiOpikov21618712265,2
12. Kehtna SKKaritaSilde2161529159,9
13. Viskoosa SKMarekValk36462247,8
14. Viskoosa SKOliverKallas72904145,6
15. Sparta Team AutomaailmArdenÕun108773444,2

U12 - karikavõistlused

EMÜOlivia 10SpartaSuhePunkteKoht
EMÜ SK 20105 - 15 - 310-461
Jõgeva SK Tähe / Olivia 101 - 57 - 28-732
Sparta Team Automaailm3 - 52 - 75-1203

 

U12

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK 2010 Joosep Tõnnisson 2 4 2 6
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Ranek Aas 2 4 2 6
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kaarel Eerik Kruus 2 4 0 4
4 EMÜ SK 2010 Oliver Treial 2 3 1 4
5 Sparta Team Automaailm Ralf Rooteman 2 2 1 3
6 Sparta Team Automaailm William Friedrich Velström 2 2 1 3
7 EMÜ SK 2010 Marten Läll 2 1 2 3
8 EMÜ SK 2010 Ruudi Veiram 2 1 1 2
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Marcus Õunmaa 2 0 2 2
10 Sparta Team Automaailm Holger Rannula 2 1 0 1
11 EMÜ SK 2010 Pärtel Väärt 2 1 0 1
12 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 2 0 1 1
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kristofer Robin Laur 2 0 1 1
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Markus Aleksander Teppan 2 0 1 1
15 EMÜ SK 2010 Marten Vahtre 2 0 1 1
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Siim Luhamäe 2 0 1 1
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Ado Ander Ots (Duubel) 0 0 0 0
18 Sparta Team Automaailm Arden Õun 0 0 0 0
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Heigo Leino (Duubel) 0 0 0 0
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Illimar Miško 0 0 0 0
21 EMÜ SK 2010 Johannes Rakko 0 0 0 0
22 EMÜ SK 2010 Juhan Lensment 0 0 0 0
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Karel Teder 0 0 0 0
24 EMÜ SK 2010 Karl Ruuben Saharov 0 0 0 0
25 EMÜ SK 2010 Kaupo Rajamäe-Volmer 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Mark Berjozkin 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Mattias Nimmerfield 0 0 0 0
28 EMÜ SK 2010 Ott Robin Uusmaa 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Ragnar Tarend 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Richard Roger 0 0 0 0
31 EMÜ SK 2010 Silver Kasari 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kevin Mattisen 1 0 0 0
33 EMÜ SK 2010 Adrian Milani 2 0 0 0
34 EMÜ SK 2010 Daniil Savitski 2 0 0 0
35 EMÜ SK 2010 Georg Suviste 2 0 0 0
36 EMÜ SK 2010 Gustav Läll 2 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Henry Möller 2 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Herki-Sven Helme 2 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Janne Veetõusme 2 0 0 0
40 EMÜ SK 2010 Jonathan Konks 2 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kalmer Sooniste 2 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 2 0 0 0
43 EMÜ SK 2010 Kristo Kruusmaa 2 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Kätriin Kukk 2 0 0 0
45 EMÜ SK 2010 Lauri Lepist 2 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Mona Marietta Teppan 2 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Oliver Kuuskmann 2 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Oliver Rennik 2 0 0 0
49 EMÜ SK 2010 Oto Malki 2 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 2 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 Reio Sai 2 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 2 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Steven Linde 2 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Sverre Veismann 2 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Tauri Tikka 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SK 2010KristoKruusmaa72343088,2
2. Sparta Team AutomaailmKarla MihkelKutsar72544277,8
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 10SiimLuhamäe72282175,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |