Hooaeg 2023 / 2024

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Arenculle/Kuusalu Agnes Agathe Treufelt 0 0 0 0
2 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
3 Sparta Anni Rass 0 0 0 0
4 EMÜ SK Armelle Ivask 0 0 0 0
5 Sparta Birgit Neltsas 0 0 0 0
6 Arenculle/Kuusalu Birgita Lomp 0 0 0 0
7 Arenculle/Kuusalu Deliise Dorbek 0 0 0 0
8 Kehtna/Rapla SHKV Edith Treimann 0 0 0 0
9 Kehtna/Rapla SHKV Emma Tammus 0 0 0 0
10 Arenculle/Kuusalu Gerlin Toomingas 0 0 0 0
11 Kehtna/Rapla SHKV Getter Karik 0 0 0 0
12 Sparta Getter Sepp 0 0 0 0
13 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Greete Melany Maasik 0 0 0 0
14 Arenculle/Kuusalu HannA-Bret Pajus 0 0 0 0
15 Sparta Hanna-Loore Nõges 0 0 0 0
16 Arenculle/Kuusalu Heidi Kivi 0 0 0 0
17 EMÜ SK Helena Einasto 0 0 0 0
18 Kehtna/Rapla SHKV Heleri Laas 0 0 0 0
19 Arenculle/Kuusalu HetI-Liise Pajus 0 0 0 0
20 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jaanika Õunmaa 0 0 0 0
21 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Janne Veetõusme 0 0 0 0
22 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jete Ottenson 0 0 0 0
23 Kehtna/Rapla SHKV Johanna Herkel 0 0 0 0
24 Arenculle/Kuusalu Josette Roopa 0 0 0 0
25 Kehtna/Rapla SHKV Kaisa Linder 0 0 0 0
26 Arenculle/Kuusalu Karina Girs 0 0 0 0
27 Kehtna/Rapla SHKV Karita Silde 0 0 0 0
28 Sparta Karola Vares 0 0 0 0
29 Arenculle/Kuusalu Karoliina Külasalu 0 0 0 0
30 Arenculle/Kuusalu Karolin Adler 0 0 0 0
31 Kehtna/Rapla SHKV Kelis Rüütmaa 0 0 0 0
32 Kehtna/Rapla SHKV Kene Kase 0 0 0 0
33 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
34 Arenculle/Kuusalu Kertu Nurk 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Kätriiin Kukk 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Laura Ait 0 0 0 0
37 Arenculle/Kuusalu Laura Mia Rohumäe 0 0 0 0
38 EMÜ SK Leona Milani 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lii Välk 0 0 0 0
40 Sparta Liisa Dmitrijev 0 0 0 0
41 Kehtna/Rapla SHKV Lisandra Männa 0 0 0 0
42 Arenculle/Kuusalu Lise Amalie Jensen 0 0 0 0
43 Kehtna/Rapla SHKV Lisete Läätsim 0 0 0 0
44 Kehtna/Rapla SHKV Lisete Nau 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lisett Lisett Lillepõld 0 0 0 0
46 Kehtna/Rapla SHKV Lisette Marie Gold 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Loore Ottenson 0 0 0 0
48 Kehtna/Rapla SHKV Loviise Läätsim 0 0 0 0
49 EMÜ SK Loviise Männiste 0 0 0 0
50 Sparta Maarja Talpsepp 0 0 0 0
51 Arenculle/Kuusalu Madleen Loviise Sikk 0 0 0 0
52 EMÜ SK Mari Kaasik 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Maribella Saksing 0 0 0 0
54 EMÜ SK Marielle Ivask 0 0 0 0
55 Sparta Mariette Heleene Luhamaa 0 0 0 0
56 EMÜ SK Marii Vodi 0 0 0 0
57 Kehtna/Rapla SHKV Mariliis Toome 0 0 0 0
58 EMÜ SK Marta Mölder 0 0 0 0
59 Sparta Mia-Maria Pratka 0 0 0 0
60 Kehtna/Rapla SHKV Miia Grete Metsma 0 0 0 0
61 Arenculle/Kuusalu Miia Tomson 0 0 0 0
62 Arenculle/Kuusalu Miia-Lota Jõõts 0 0 0 0
63 EMÜ SK Mirell Läll 0 0 0 0
64 EMÜ SK Mirjam Tiido 0 0 0 0
65 Arenculle/Kuusalu Mirtel Idavain 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Mona Marietta Teppan 0 0 0 0
67 EMÜ SK Rahel Mäe 0 0 0 0
68 Arenculle/Kuusalu Riin Kangur 0 0 0 0
69 Sparta Saara Romandi 0 0 0 0
70 Arenculle/Kuusalu Sandra Aun 0 0 0 0
71 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
72 Arenculle/Kuusalu Tessa Pikkur 0 0 0 0
73 Kehtna/Rapla SHKV Triin Talmet 0 0 0 0
74 EMÜ SK Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
75 Kehtna/Rapla SHKV Victoria Virki 0 0 0 0

U16T

EMÜ SKJõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜKehtna/Rapla SHKVSpartaArenculle/KuusaluSuhePunkteKoht
EMÜ SK6 - 38 - 07 - 0
6 - 1
11 - 1
8 - 2
46-7181
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ3 - 62 - 1
9 - 3
3 - 4
10 - 3
6 - 233-19122
Kehtna/Rapla SHKV0 - 81 - 2
3 - 9
5 - 23 - 2
3 - 2
15-2583
Sparta0 - 7
1 - 6
4 - 3
3 - 10
2 - 52 - 112-3264
Arenculle/Kuusalu1 - 11
2 - 8
2 - 62 - 3
2 - 3
1 - 210-3315

U16T

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK66000046 - 718
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ64020033 - 1912
Kehtna/Rapla SHKV62130015 - 258
Sparta62040012 - 326
Arenculle/Kuusalu60051010 - 331

U16T

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Armelle Ivask 6 18 2 20
2 EMÜ SK Triinu-Liis Kuriks 6 6 9 15
3 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Janne Veetõusme 6 10 4 14
4 EMÜ SK Marta Mölder 6 5 9 14
5 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Kätriiin Kukk 6 7 5 12
6 EMÜ SK Marielle Ivask 6 5 4 9
7 EMÜ SK Marii Vodi 4 6 2 8
8 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Loore Ottenson 6 7 1 8
9 Sparta Getter Sepp 6 5 2 7
10 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Laura Ait 4 3 3 6
11 Kehtna/Rapla SHKV Victoria Virki 6 4 2 6
12 Kehtna/Rapla SHKV Getter Karik 6 3 2 5
13 EMÜ SK Rahel Mäe 2 3 1 4
14 Kehtna/Rapla SHKV Edith Treimann 6 3 1 4
15 Sparta Birgit Neltsas 4 3 0 3
16 Arenculle/Kuusalu Sandra Aun 4 2 1 3
17 Kehtna/Rapla SHKV Kaisa Linder 6 3 0 3
18 Arenculle/Kuusalu HannA-Bret Pajus 6 2 1 3
19 Kehtna/Rapla SHKV Kene Kase 6 2 1 3
20 EMÜ SK Mirjam Tiido 6 2 1 3
21 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Mona Marietta Teppan 6 2 1 3
22 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jete Ottenson 6 1 2 3
23 Kehtna/Rapla SHKV Lisete Läätsim 6 0 3 3
24 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lisett Lisett Lillepõld 4 1 1 2
25 Sparta Aino Leino 6 2 0 2
26 Arenculle/Kuusalu Deliise Dorbek 6 1 1 2
27 EMÜ SK Mirell Läll 6 0 2 2
28 Sparta Hanna-Loore Nõges 4 1 0 1
29 Arenculle/Kuusalu Karina Girs 4 1 0 1
30 Arenculle/Kuusalu Madleen Loviise Sikk 4 1 0 1
31 Arenculle/Kuusalu Lise Amalie Jensen 4 0 1 1
32 Sparta Mariette Heleene Luhamaa 4 0 1 1
33 Sparta Mia-Maria Pratka 4 0 1 1
34 Arenculle/Kuusalu Miia Tomson 4 0 1 1
35 Arenculle/Kuusalu Birgita Lomp 6 1 0 1
36 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Greete Melany Maasik 6 1 0 1
37 Arenculle/Kuusalu Karolin Adler 6 1 0 1
38 Sparta Anni Rass 6 0 1 1
39 EMÜ SK Helena Einasto 6 0 1 1
40 Kehtna/Rapla SHKV Karita Silde 6 0 1 1
41 Sparta Kertu Kaska 6 0 1 1
42 Arenculle/Kuusalu Agnes Agathe Treufelt 0 0 0 0
43 Kehtna/Rapla SHKV Kelis Rüütmaa 0 0 0 0
44 Kehtna/Rapla SHKV Lisette Marie Gold 0 0 0 0
45 EMÜ SK Loviise Männiste 0 0 0 0
46 Kehtna/Rapla SHKV Miia Grete Metsma 0 0 0 0
47 Arenculle/Kuusalu Riin Kangur 0 0 0 0
48 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Maribella Saksing 1 0 0 0
50 Arenculle/Kuusalu Gerlin Toomingas 2 0 0 0
51 Arenculle/Kuusalu Heidi Kivi 2 0 0 0
52 Sparta Karola Vares 2 0 0 0
53 EMÜ SK Leona Milani 2 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lii Välk 2 0 0 0
55 Sparta Liisa Dmitrijev 2 0 0 0
56 Kehtna/Rapla SHKV Loviise Läätsim 2 0 0 0
57 EMÜ SK Mari Kaasik 2 0 0 0
58 Kehtna/Rapla SHKV Heleri Laas 4 0 0 0
59 Kehtna/Rapla SHKV Johanna Herkel 4 0 0 0
60 Arenculle/Kuusalu Josette Roopa 4 0 0 0
61 Arenculle/Kuusalu Karoliina Külasalu 4 0 0 0
62 Kehtna/Rapla SHKV Lisandra Männa 4 0 0 0
63 Kehtna/Rapla SHKV Mariliis Toome 4 0 0 0
64 Arenculle/Kuusalu Mirtel Idavain 4 0 0 0
65 Arenculle/Kuusalu Tessa Pikkur 4 0 0 0
66 Kehtna/Rapla SHKV Emma Tammus 6 0 0 0
67 Arenculle/Kuusalu HetI-Liise Pajus 6 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jaanika Õunmaa 6 0 0 0
69 Arenculle/Kuusalu Kertu Nurk 6 0 0 0
70 Arenculle/Kuusalu Laura Mia Rohumäe 6 0 0 0
71 Kehtna/Rapla SHKV Lisete Nau 6 0 0 0
72 Sparta Maarja Talpsepp 6 0 0 0
73 Arenculle/Kuusalu Miia-Lota Jõõts 6 0 0 0
74 Sparta Saara Romandi 6 0 0 0
75 Kehtna/Rapla SHKV Triin Talmet 6 0 0 0

U16T

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKHelenaEinasto192656193,9
2. EMÜ SKMariKaasik96312890,3
3. SpartaKarolaVares96494387,8
4. Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜJaanikaÕunmaa28812410584,7
5. SpartaKertuKaska19215212682,9
6. Kehtna/Rapla SHKVKaritaSilde29213711281,8
7. Arenculle/KuusaluMiia-LotaJõõts29215812579,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |