Uudised » Varia » Järva Teataja: saalihokimängijaid lähevad eriolümpiale

Järva Teataja kirjutab eriolümpiast

Et selgitada, mida kujutavad endast 14-25. märtsini Austrias peetavad eriolümpia talvised maailmamängud ja mida nemad seal tegema hakkavad, astus kaks Nurme kooli õpilast teisipäeva hommikul kooli Paide õppekohas kaaslaste ette.

Nurme kooli lisaaasta õpilased Janek Gergalo ja Henri Tullus löövad maailmamängudel kaasa saalihokis. «Meil oli üks eelvõistlus ja sealt valitigi maailmamängudele saajad välja,» selgitas Janek Gergalo. «Meie saalihokivõistkond koosneb kaheksast liikmest. Üks noormees (Enri Reismann) on ka Säreverest.»

Mõlemad noormehed loodavad, et neil läheb hästi ja nad on hea tulemuse nimel valmis kõvasti pingutama. «Tagantpoolt esimeseks jääda küll ei tahaks,» sõnas Gergalo.

Kui Gergalo pidas oma tugevuseks viskeid, siis Henri Tulluse trump sellele lisakson hea söödumäng. «Suudame üksteise tegevust lugeda ja üksteise tegevust jälgida,» ütlesid mõlemad.

Eriolümpia talvistel maailmamängudel osaleb 30 saalihokivõistkonda.

Janek Gergalot ja Henri Tullust valmistab mängudeks ette saalihokitreener Taiga Laur, kes on lisaks kehalise kasvatuse õpetaja ametile ka Eesti koondise treener.

Loe edasi: https://www.facebook.com/Saalihoki.ee

http://jarvateataja.postimees.ee/4023599/saalihokimaengijaid-laehevad-erioluempiale

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |