Uudised » Varia » Sparta Tänavahoki tuur alustab 5. hooaega

Tänavune Sparta Tänavahoki tuur ’12 märgib turniirisarja viiendat juubelit. Tuuri ajaloo jooksul on ettearvamatu Eestimaa suvi kostitanud osalejaid nii lõõskava päikese (meenutagem Viljandis sulanud asfalti) kui ka vihmasajuga (Tallinnas lausa korduvalt...). Sel aastal ei jäta korraldajad midagi juhuse hooleks – tellitud on eranditult tänavahokisõbralikke ilmasid.

Juubeliaasta avalöök antakse laupäeval, 9. juunil Tartus Tähtvere pargis. Lisaks külastatakse Pärnut (L 30.06, Kaubamajaka parkla) ja Tallinnat (R 3.08, Vabaduse väljak).

Suures plaanis on turniirisarja ülesehitus endine: kaks väljakut, meeste ja naiste klassid, võistlejad püüavad lisaks etapivõidule ka üldarvestuse punkte. Olulisim uuendus ootab võistlejaid Tallinna finaaletapil, kus mängude avavile kõlab alles õhtul. Merli Kaljuve, üks tuuri korraldajatest, selgitas:

„Plaan on, et finaalmängud toimuvad õhtuhämaruses prožektorite valgel. Idee tekkis pimedal talvisel õhtupoolikul ja vaimusilmas näeme Vabadussõja võidusamba taustal loojuvat päikest, prožektoreid ja publikumerd. Tegelikkuses nõuab see muidugi veel eeltööd ja põhjalikku läbimõtlemist – näiteks, kuidas saame palli, väravaala ja -postid pimedas helendama. Võistlejatest rääkimata!“

„Sparta Tänavahoki tuuri tuntakse Eesti saalihokiringkondades juba hästi, aga see pole tingimata ainult saalihokimängijate ala. Nii jalgpallurid kui ka golfimängijad on varasematel aastatel hästi esinenud. Kutsume kõiki sportlikke inimesi tuurist osa võtma! Pange tiim kokku ja tulge nautige päikesepaistet ja põnevaid pallilahinguid,“ lisas tuuri teine korraldaja Liina Jõgisu.

Lisainfo ja registreeriminetuuri kodulehel http://tanavahoki.spartasport.ee.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |